• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הבאר שבעים הטובים והיפים: קובי עזר לדיירי בניין שנותר בלי מים

דיירי נחום שריג גילו שצינור מים התפוצץ בגלל שמשאית הובלה עלתה עליו, אבל הרשויות דחו אותם ואמרו שהפיצוץ של הצינור הראשי נמצא בשטח פרטי. קובי דהן קרא על התקלה בבאר שבע ביחד - ורץ לעזור מכל הלב

הנזילה בנחום שריג (צילום: ציפורה חלפון), קובי ורעייתו (צילום משפחתי)

ביום שישי התפוצץ צינור מים ראשי בבנייו ברחוב נחום שריג 52 בשכונת רמות בבאר שבע. הדיירים בבניין פנו לרשויות, בהם המוקד העירוני ותאגיד המים, אך השיבו להם כי מדובר בציבור מים הנמצא בשטח פרטי. 

''פעם הראשונה בחיי הגעתי למסקנה שיש מקרים,שצריך לקחת את החוק לידיים'', אומרת בכעס ציפורה חלפון, יו''ר המתנדים ב''יחד למען החייל'': ''מצידי תכנו אותי "עבריינית" אולי רק ככה מישהו באמת יתייחס לפניות שלי. די להיות שקופים כלפינו, אזרחי מדינת ישראל''.

''עכשיו לאירוע אמש - אנחנו דיירי מתחם נחום שריג ברמות.שסובלים בפעם השניה מפיצוץ בצנרת הראשית של הובלת המים המרכזית. בכל פעם מתקנים את הנזק הגדול על חשבונינו!  כי ככה החוק היבש החליט וקבע, איך אפשר עוד ועוד להוציא מהאזרחים כסף''. לדברי חלפון, נהג הובלות פגע עם רכבו בצינור ועזב את המקום.

''התקשרנו למוקד 106 ושלחו נציג. להלן תגובתו: "הנזק שלכם, תמצאו איש מקצוע שיתקן" סבבה הבנו!. במשטרה ביקשו מהדיירים להגיע פיזית לתחנה להגיש תלונה. 

בינתיים קרא את הפוסט בבאר שבע ביחד איש מקסים, קובי דהן. קובי הגיע למקום ולא היה מוכן לכך שכל כך הרבה משפחות יישארו ללא מים בערב שבת. ציפורה מספרת שהוא תיקן את התקלה ולא היה מוכן לגבות תשלום מהדיירים. ''קובי, רעייתו דגנית וארבעת ילדיהם מסמלים בעיניי את הישראלי היפה, את הבאר שבעי האמיתי ולמרות שהוא לא רצה שאכתוב אודותיו, אני רוצה שאנשים יידעו כמה שהבאר שבעים אכפתיים, יש בהם נתינה והם יודעים להירתם מכל הלב כשמישהו בשעת צרה. אני רוצה להודות לו בשם כל הדיירים. מגיעות לו ברכה ותודה ענקית מכולנו. אשרי לנו שיש לנו תושבים כאלה בבאר שבע''. 

תגובות

End of content

No more pages to load