• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנכ''ל משרד החינוך החדש: מפקד מערך בפיקוד דרום בעופרת יצוקה

שר החינוך יואב גלנט מינה את אל''מ (מיל.) עמית אדרי, בעבר מפקד המערך הלוגיסטי בפיקוד דרום, בזמן עופרת יצוקה. המנכ''ל הותיק שמואל אבואב יסיים את תפקידו

צילום: דוברות משרד החינוך

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

שר החינוך יואב גלנט ,הודיע היום, חמישי, על כוונתו למנות את עמית אדרי, למנכ"ל המשרד במקום שמואל אבואב, הנוכחי,זאת בכפוף לאישור ועדת המינויים של נציבות שירות המדינה ולהחלטת הממשלה.

עמית אדרי, בן 51, אב ל-4, בעל  תואר ראשון במדעי החברה אוניברסיטת בר- אילן ,ותואר שני במדיניות ציבורית אוניברסיטת תל אביב.
הוא פרש מצה"ל בשנת 2013 בדרגת אל"מ לאחר 26 שנות שירות ,בתפקידים שונים:פיקד על קורס קציני הלוגיסטיקה ,הכשיר מאות קצינים וקצינות ופעל לקידום קצינות ולשילובן במערך השדה.פיקד על המערך הלוגיסטי של פיקוד דרום במהלך מבצע "עופרת יצוקה". במהלך הקריירה הצבאית שלו ,עסק בפיתוח נהלים, שיטות עבודה, מערך הכשרה והדרכה והתאמת הארגון לשינויים . עם שחרורו מצה"ל פנה למגזר הפרטי העסקי והיה שותף להקמת חברה והוביל אותה כמנכ"ל. אדרי אף ביצע תפקידי ראש מטה השר בשלושה משרדים ממשלתיים: הבינוי והשיכון, העלייה והקליטה והחינוך.

מאז כניסתו של השר לתפקיד מוביל אדרי את ההיערכות של משרד החנוך לפתיחת שנת הלימודים, בצל נגיף הקורונה ובתוך כך את נושא הלמידה הדיגיטלית מרחוק ואת מדיניות השר לגמישות ניהולית עבור מנהלי בתי הספר. בתוך כך הודיע היום השר גלנט על הקמת צוות ייעוץ פדגוגי מיוחד אשר יפעל לצד גורמי המקצוע במשרד החינוך וייסיע בגיבוש הרפורמה הנדרשת במערכת החינוך.

תגובות

End of content

No more pages to load