• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"סע אני אומר לך, לפני שאני יורה עליך"

כתב אישום: תושב חורה ניסה לחטוף והצית את רכבו של עורך דין .המקרה אירע ב-17 ליולי בתחנת דלק ליד נתינות, הרכב נמצא שרוף ביער סנסנה

צילום הדמיה: Image by teetasse from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב חורה בגין נסיון חטיפה של עו"ד והצתת רכבו.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשם מוסעב אלנבארי (31), בין הנאשם למתלונן קיימת הכרות מוקדמת על רקע פעילותו של המתלונן כסנגור בתחום הפלילי. ב-17 ביוני, התקשר הנאשם למתלונן וטען כי יש ברשותו כספים ומסמכים המיועדים לטיפול בתיק של קרוב משפחה והשניים סיכמו להיפגש בתחנת דלק "תפוז" סמוך לנתיבות .

הנאשם הגיע למקום יחד עם אדם אחר שזהותו אינה ידועה למאשימה, נכנס למושב האחורי ברכבו של המתלונן, כשהוא מצויד בחפץ דמוי אקדח ובמברג וכאשר המתלונן שאל לשלומו, כיוון הנאשם את האקדח לעברו והורה לו לנסוע. המתלונן שאל את הנאשם לפשר מעשיו, אך הנאשם איים עליו באמרו "סע אני אומר לך, לפני שאני יורה עליך" ובהמשך שלף מברג והניף אותו לעבר המתלונן.

בשלב זה, המתלונן יצא במהירות מהרכב והחל לרוץ לעבר תחנת הדלק, כשהוא משאיר את המפתח של הרכב, את הטלפון הנייד שלו וכן תיקים פליליים שונים בתוך הרכב המונע. מיד לאחר מכן, הנאשם התיישב במושב הנהג, החל לנסוע בו במהירות לעבר תחנת הדלק ובכוון ריצתו של המתלונן. המתלונן אשר חשש שהנאשם מתכוון לדרוס אותו, המשיך לרוץ לעבר תחנת הדלק ובהמשך ניגש אל עובד של תחנת הדלק וביקש להזעיק עזרה.

הנאשם נמלט עם רכבו של המתלונן, הגיע ליער סנסנה, שם הנאשם או מי מטעמו הצית את הרכב, אשר נשרף כליל.

 התיק נחקר בתחנת נתיבות.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של נסיון חטיפה, הצתה, גניבת רכב והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load