• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד דורס רוכב האופניים בערד

כתב אישום נגד אמין אלייב, בגין הפקרה של רוכב האופניים בוריס שיינין ז"ל (82) בתאונת דרכים קטלנית שארעה בערד לפני כשבוע. רישיונו של אלייב פקע לפני 4 שנים והיו לו 31 הרשעות על עבירות תנועה

זירת התאונה בערד (צילום: דוברות מד''א)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד אמין אלייב (33), בגין הפקרה של רוכב אופניים בוריס שיינין ז"ל (82) בתאונת דרכים קטלנית שארעה בערד לפני כשבוע.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי,  ב-3 ביולי בשעות אחר הצהריים, עת נהג הנאשם ברכבו בערד, כשרשיון הנהיגה שלו פקע לפני למעלה מ-4 שנים, פגע הנאשם בעוצמה ברוכב אופניים שחצה באופניו את הכביש במעבר החציה. מיד לאחר מכן, נמלט הנאשם ממקום התאונה לבית העלמין של ערד, שם החביא את הרכב, זאת כשהוא מותיר את המנוח מתבוסס בדמו ומבלי לעצור על מנת לעמוד על תוצאות התאונה ולהזעיק עזרה.

התיק נחקר על ידי מחלק בוחני תאונות דרכים במרחב נגב.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפקרה לאחר פגיעה, נהיגה ללא רשיון וללא פוליסת ביטוח ושיבוש מהלכי משפט. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. כעולה מבקשת המעצר, לחובתו של הנאשם 31 הרשעות קודמות בעבירות תעבורה, בין היתר גם בגין עבירה של נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף.

תגובות

End of content

No more pages to load