• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הצצה: כך נראים ''מלונות הקורונה'' בב''ש וערד

צילום: דובר צה''ל

שני ''מלונות קורונה'' נפתחו בנגב:  בערד נפתח מלון "מרגוע" הוותיק ובבאר שבע נפתח מלון "לאונרדו", המלון הגדול והמרכזי בעיר.

מדובר צה''ל נמסר כי המלוניות נפתחו במטרה לסייע למאמץ המאבק בנגיף הקורונה ופועלות במטרה לצמצם את התפשטות הנגיף ולקטוע את שרשרת ההדבקה. ''פיקוד העורף פועל 24/7 בשיתוף משרד הבריאות, קופות החולים צוותי המלון וגורמים נוספים במטרה לתת מענה מיטבי ויעיל'', אומרים בצה''ל.

רס"ן במיל' יוסף קלו, סגן מפקד מלון ההחלמה בערד: "מחוז דרום, פיקוד העורף, יחד עם צוות מלון מרגוע, עמל על הקמת מלון לחולי קורונה. התאמת המלון נעשתה תוך הקפדה יתירה על הוראות ההתמגנות מקורונה, הפרדה מלאה בין צוות העובדים והחיילים לבין החולים כמו כן, תתקיים בקרה בכניסות ויציאות מהמלון על מנת לשמור על סביבה סטירילית עבור המחלימים. פיקוד העורף מאחל איחולי רפואה שלמה לחולים ובריאות איתנה לכלל תושבי ערד''.

בשבוע שעבר אמרו ברשת פתאל, בעלי מלון לאונרדו בבאר שבע: ״רשת פתאל נענתה  לפנייה ממשרד הביטחון, להפעיל את מלון לאונרדו ב״ש  בנגב ושמחה שיכולה לסייע למדינה במאבק בהתפשטות הנגיף. אנו מאחלים בריאות איתנה ובשורות טובות״.

צילום: דובר צה''ל
צילום: דובר צה''ל
צילום: דובר צה''ל

אל מלונות הקורונה מגיעים מי שאין באפשרותם להיכנס לבידוד ביתי וכן חולי קורונה במצב קל. בחלק מהמלונות אף נעשית התאמה לקהלים שונים, על מנת לאפשר להם לקיים את אורח חייהם. 

​​​​​​​עם דעיכת הגל הראשון, נסגרו מלונות הקורונה שנפתחו ברחבי הארץ, כמו גם המחלקות בבתי החולים. אלא שהעליה התלולה בתחלואה בשבוע האחרון, עם למעלה מ-1,000 חולים מואמתים חדשים מדי יום, הביא להחלטה לחדש חלק מההגבלות ולהטיל סגרים על שכונות שהן בבחינת מוקדי תחלואה.

תגובות

End of content

No more pages to load