• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ימות המשיח: הממשלה תחלק כסף לכל אזרח

750 שקלים לבודד, עד 3,000 שקלים למשפחה: נתניהו וכץ החליטו על צעדים נוספים להקל על מצוקת האזרחים

מסיבת העיתונאים הערב (צילום מסך, חדשות 12)

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

הממשלה מחלקת כסף - ומעוררת הערב ויכוח: בעקבות בעליה התלולה בתחלואת הקורונה, כינס הערב, רביעי, ראש הממשלה בנימין נתניהו מסיבת עיתונאים. "הגל השני הגיע אלינו ואנחנו נאבקים בו בנחישות. הקו שמנחה אותנו הוא צעדים בריאותיים במקביל לכלכליים''.

''כל אזרח במדינה יקבל מענק:  משפחה עם 3 ילדים ומעלה תקבל 3,000 שקלים,  משפחה עם 2 ילדים 2,500 שקלים וכל השאר 750 ש"ח לאדם. כסף זה יעודד צריכה והעסקים יתרחבו . רוב אזרחי ישראל יקבלו את הכסף תוך ימים באמצעות הביטוח הלאומי.
אני בטוח שנקבל את התמיכה של בני גנץ ושלא נאלץ לעשות חקיקה. צרכים עכשייו תמיכה אוניברסלית לכולםכדי להניע את הכלכלה כן זה יעלה כסף''.

וידאו: הודעת ראש הממשלה (מקור: ערוץ 12)

הערב הודעתי על תמיכה כלכלית נוספת לכל אזרחי ישראל: משפחה עם ילד תקבל 2,000 שקל, משפחה עם שני ילדים 2,500 שקל ומשפחה עם שלושה ילדים ומעלה תקבל 3,000 שקל. כל השאר יקבלו 750 שקל לאזרח. נבצע צעדים נוספים בהמשך ונדאג לכל אחד ואחת מכם.

Posted by ‎Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו‎ on Wednesday, July 15, 2020


נתניהו התייחס לעקומת ההתפשטות שעלתה בצורה מדאיגה ואמר: "תוך 48 שעות נביא צעדים נוספים כדי לשטח את עקומת התחלואה. אני יודע שלחרדים יש הרבה בעיות עם הסגר, לבי איתם.אנחנו עושים הכל כדי להימנע מסגר מלא אני צריך את שיתוף הפעולה שלכם. על תעקפו את ההנחיות, כי אתם מסכנים את החיים שלכם ושל היקרים שלכם".

נתניהו התייחס גם להתבטאותו של ח"כ רול יש עתיד שקרא למרד הנחיות ואמר: "ההצמדה של הפוליטיקה לקורונה מסוכנת ,אנשים נדבקים בהפגנות זה פשוט אסון ,ראינו במחאה אלימות נגד שוטרים. נבחרי ציבור לא יכולים לקרוא לציבור להפר הנחיות".

ראוי לציין כי כי בכירים באוצר מתחו ביקורת חריפה כנגד התוכנית: "ציק לכל אזרח"וטענו כי התוכנית תפחית את דירוג האשראי .
נקודה נוספת היא שראש הממשלה החליפי השר בני גנץ סירב להשתתף במסיבת העיתונאים''.

תגובות

End of content

No more pages to load