• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עובדי ברום יתרמו את מענק ה-750 ש''ח לנזקקים - כשיתקבל

עובדי חברת הברום יתרמו לנזקקים את המענק הממשלתי בסך 750 ויכפילו את הסכום, כאשר המענק יאושר בכנסת ויתקבל. במקביל, חברי מועצת העובדים יקימו קרן למען הנזקקים בדרום

אבנר בן סניור (צילום: צבי תקשורת)

יוזמה מקורית של יו"ר מועצת העובדים של חברת הברום אבנר בן סניור : כל עובד בחברה יתרום את 750 השקלים שהממשלה מתכוונת לתת לכל אזרח, לכשהמענק ישולם. בתמורה מועצת העובדים תתרום מקופתה שקל על כל שקל שעובד יתרום לנזקקים.
כך ייצא שכל עובד בחברת הברום שיצטרף ליוזמה – וההערכה היא שרובם ככולם יעשו זאת  – של 1500 שקלים למשפחות נזקקות ולאנשים שנפגעו כלכלית בצורה אנושה ממגיפת הקורונה.

המענק חייב לעבור אישור חקיקה בכנסת, אך כבר עתה נתקל בביקורת רבה. עם זאת, מדובר ביוזמה יפה, שתהפוך את המענק לשיוויוני באמת, אם יואמץ על ידי גופים חזקים אחרים במשק. בינתיים, המענק לא על סדר יומה של הממשלה.

יו"ר מועצת העובדים אבנר בן סניור דיווח בסוף השבוע, כמו בכל שבוע, באיגרת לעובדים על פעילות מועצת העובדים. במקביל, דיווח לעובדים כי הוא יחד עם חברי מועצת העובדים החליטו להקים קרן למען נזקקים בדרום. מיד לאחר שהסיוע הממשלתי המיוחד שהממשלה מתכוונת להעביר לכל אזרח יאושר בממשלה, העובדים יתבקשו לתרום את הסכום ומועצת העובדים תכפיל אותו כאמור.

"אנחנו בחברת הברום עובדים ברוך השם ולכולנו יש פרנסה בימים קשים אלה. זה הזמן להרים את הראש, להביט סביבנו ולהושיט יד לנזקקים ולארגונים שמסייעים לנזקקים בנגב ובדרום", כתב בן סניור לעובדים. בן סניור קורא לכל ועדי ועובדי כיל להצטרף ליוזמה למען תושבי הדרום בפרט.

תגובות

End of content

No more pages to load