• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משען ב''ש: דיירת ואנשי צוות נמצאו חיוביים לקורונה, המתחם בודד

''אני לא יודעת איך אבי ישרוד עוד בידוד'', מספרת בתו של אחד הדיירים. מנהל הבית, שנמצא חיובי, הוחלף באחר וביום ראשון ייערכו בדיקות קורונה לכלל הדיירים

שוב בבידוד: משען ב''ש (צילום סלולרי)

דיירת ושלושה עובדים במשען באר שבע אובחנו חיוביים לנגיף הקורונה. כל המתחם בבאר שבע הוכנס לבידוד. 14 מדיירי בית האבות נפטרו מקורונה בגל התחלואה הראשון. בני משפחה קיבלו הודעה היום, שישי, על פיה  מטעמי הגנה על כלל הדיירים, המתחם ייכנס לבידוד עד שהחקירה האפידמיולוגית תסתיים בעניין שלושתפ הנדבקים.

פרופסור נמרוד מימון, ראש מטה ''מגן אבות'' במשרד הבריאות, הורה לערוך בדיקות לכל דיירי המחלקה הסיעודית, ואלה יבוצעו קרוב לוודאי ביום ראשון. בתו של אחד המאושפזים אמרה כי אביה קיבל את ההודעה - והדבר דיכדך אותו מאוד: ''חשבנו שהכל עבר, שזה מאחורינו, אבל ההודעה הזו העציבה את אבא שלי. אני לא יודע איך ישרוד עוד בידוד''.

בהודעה שנשלחה לדיירים נאמר בין היתר כי ''מתוצאות הבדיקות שנערכו שלשום ביוזמת מנהל הבית,  לכלל דיירינו ואנשי הצוות עולה כי דיירת שלנו באגף העצמאי ,עובדת נקיון ועובד אחזקה נמצאו חיוביים לנגיף.  הודעה נמסרה לדיירת החיובית''. 

''לפיכך, על פי תיאום של מנכ''ל משען עם פרופסור נמרוד מימון, ראש מטה ''מגן אבות'', ומטעמים של הגנה על כלל דיירינו, כל דיירי הבית יוכנסו לבידוד, לפחות עד להשלמת החקירה האפדימיולוגית של המאובחנים החיוביים. על פי הנחיית פרופסור מיימון יערכו בדיקות חוזרות לדיירי המחלקה הסיעודית כבר ביום ראשון''.  

''ארוחות יוגשו לכלל הדיירים לחדריהם.  מנהל הבית  ועוד מספר אנשי צוות, ששהו בימים האחרונים בסמוך לעובד האחזקה החיובי,  יוכנסו לבידוד בהתאם להנחיות.  מטבע הדברים, בשל כניסתו של מנהל הבי לבידוד , יש צורך במינוי גורם אחראי שיחליף אותו בימי הבידוד''.  

''מנהל משען אפעל התגייס למשימה החשובה. הוא בעל נסיון רב, לרבות בניהול בית שהיו בו דיירים חיוביים ואנו מודים לו על כך.  בנוסף, תגברנו את צוות הבית ונבצע חיטוי. בקשנו גם לבצע בדיקה חוזרת לכלל המבודדים ולקבל  בהקדם את כל תוצאות הבדיקות שנערכו שלשום. נעדכן ככל שיידרש . תודה רבה ושבת שלום''.


 (צילום: רועי עידן)
מנהל הסניף בבאר שבע, שנאלץ להיכנס לבידוד בשל החשיפה לשני העובדים, יוחלף על-ידי מנהל הסניף ברמת גן (משען אפעל). "תגברנו את צוות הבית ונבצע חיטוי", ציינו בנוסף ברשת והדגישו שביקשו לקבל את התוצאות לבדיקות שנערכו שלשום.
Play Video
זעקת הדיירים במשען בגל הראשון
(מתוך דף הפייסבוק של אסתר חלילי)


by TaboolaPromoted Links.
נתניהו נגד ראש אגף התקציבים: "פקידים מתדרכים נגד החלטות ומנסים לסכל אותן"
חדשות
ביטוח דירה- לא יקר כמו שחשבתם »
ביטוח ישיר
עם 300,000 ש"ח: כך תקבלו שכירות גבוהה משמעותית מאשר מהשקעה בדירה בי…
Channel22

מלי אביעוז, שאביה צביקה פרגמנט (93), מתגורר במקום, הביעה חשש כבד מהתפרצות נוספת של הנגיף. "אני רואה איך הכל חוזר בחזרה", אמרה אביעוז בשיחה עם ynet. "אבא שלי עדיין שם, זה הבית שלו והוא לא מוכן לצאת. ביקשתי לדעת באיזו קומה מתגוררת הדיירת כדי שנדע שאבא שלי לא היה בקרבתה, אבל לא נותנים לנו תשובה. שוב מנסים להשתיק את העניין. אני חוששת וכועסת, אבל שום דבר לא עוזר".

לדבריה, "חלק מהצוות מסתובב כשהמסכות על הסנטר, הם לא מבינים שלכולם זה יכול להגיע. המקום הזה צריך להיות מוגן כמו כור גרעיני אחרי מה שעברנו איתם. אנחנו שומרים על אבא שלי מכל משמר אבל חבל שדווקא שם לא שומרים עליו כמו שצריך". 

תגובות

End of content

No more pages to load