• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היתר בניה ל-650 דירות ב''אביסרור נאות הדרים''

שני בניינים בני 13 קומות ובהם 100 יחידות דיור ייבנו בשכונה החדשה בעיר, כחלק מפרויקט הכולל 650 יחידות דיור

כך יראו הבניינים בנאות הדרים (צילום: יח''צ)

חברת אביסרור משה ובניו קיבלה היתר בנייה לשני הבניינים הראשונים בפרויקט "אביסרור בנאות הדרים" שהיא בונה בשכונה החדשה בבאר שבע. מדובר בשני בניינים בני 13 קומות ובהם 100 יחידות דיור בתמהיל של 3 ,4, ו 5 חדרים , מתוך כלל הפרויקט שיכלול 650 יחידות דיור.

החברה מדווחת על ביקושים גבוהים לדירות בפרויקט, כבר בשלב המכירה המוקדמת, נמכרו רוב הדירות וכעת נותרו דירות אחרונות בתמהיל של 3,5 חדרים ודירות פנטהאוז עם מפרט טכני גבוה ומרפסות גן תלויות - לראשונה בעיר. מחירי הדירות בפרויקט נע החל מכמיליון שקל לדירת 3 חדרים ועד לכ-2.4 מיליון שקל לדירת הפנטהאוז.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו, "אנו שמחים על קבלת ההיתר בשכונה החדשה ונתחיל עם הבנייה בקרוב. הפרויקט ממוקם במיקום אידאלי ומשלב בין כל היתרונות האורבניים שבשכונה לבין הטבע - הנחל והמרחבים הירוקים, כאמור  הביקושים לדירות בשכונה גבוהים מאד מצד זוגות צעירים ומשפרי דיור מהעיר ומכל אזור הדרום. גם השכונה כולה מתוכננת בצורה מושלמת למשפחות והיא מושכת אליה אוכלוסייה איכותית".

שכונה "נאות הדרים" תבנה על שטח של 163 דונם, ותכלול בסך הכל כ-1,200 יחידות דיור על פני כ-20 בנייני מגורים בני 7-20 קומות. בלב השכונה יוקמו בתי ספר, גני ילדים, מתנ"ס ובתי כנסת וכן פארק לינארי שיתחבר לאמפיתיאטרון בפארק נחל באר שבע. מיקומה של השכונה החדשה בסמוך למתחם הסינמה הסיטי והיס פלאנט בעיר וסמוך למרכזי קניות מובילים בעיר, ובצמוד לשכונת נווה נוי המאופיינת בצמודי קרקע. כמו כן היא נהנית מגישה לצירי תנועה מרכזיים כמו גם לכביש 6 וכן ליציאה מהירה לעיר הבה"דים.

תגובות

End of content

No more pages to load