• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרצח והצתת הגופה בשכונה ג': כתב אישום נגד תושב תרקומיא

פוענח הרצח שזעזע את שכונה ג': ויכוח בין מכרים הסתיים ברצח והצתת גופה. במהלך החקירה התברר כי החשוד, תושב תרקומיא, שדד עם שני תושבי ערערה הולך רגל במרכז מסחרי בשכ' ד'

הזוועה: הרכב - ובתוכו אדם, מועלה באש בשכונה ג' (צילום סלולרי)

פוענח הרצח שזיעזע את שכונה ג' - כאשר ב-4 ביוני, בשעה  4:00 לפנות בוקר נמצא ברחוב יד ושם רכב בוער ובתוכו גופה. משטרת ישראל פענחה בתם חקירה מורכבת תוך שימוש בכלים פורנזיים וטכנולוגים מתקדמים את הרצח. כוחות משטרה וכיבוי אש אשר הגיעו למקום החלו בפעולות כיבוי הרכב אז התגלתה בתוכו גופת אדם חרוכה.

בתם הערכת מצב שנערכה בידי מפקד מרחב נגב תת ניצב יאיר חצרוני הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד בתחנת משטרת באר שבע. עוד באותו היום, שוטרים שהיו במהלך משמרת באזור קריית הממשלה הבחינו באדם שעורר את  חשדם, כאשר סימני חבלה על פניו וברשותו שקית שהכילה רכוש. הם ביקשו לבדוק אותו, אך הוא נמלט, תוך שהוא תוקף את השוטרים ואף נושך אחד מהם בידו. במהלך המאבק עם השוטר הושלכה השקית ורכוש,אותם השליך החשוד ואלו נתפסו והועברו לבדיקה במעבדת זיהוי פלילי. 

וידאו: פיענוח הצתת הגופה, תמונות מהזירה (צילומים: משטרת ישראל, סלולרי ללא קרדיט)

עם התקדמות החקירה ולאחר שהשוו ממצאי זירת הרכב השרוף לאלו מאירוע הנשיכה הצליחו החוקרים לגלות את זהותו של החשוד, תושב תרקומיא, בן 29, והחלו בפעולות לאיתורו ומעצרו.

ב-6 ביוני , במהלך פעילות בלשי היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע, אותר ונעצר החשוד במרכז מסחרי בשכונה ד׳ בעיר. עם התקדמות החקירה עלה כי קיימת הכרות מוקדמת בין החשוד לקורבן ובסמוך לקרות האירוע התגלע בניהם ויכוח, אשר בסופו החשוד הגיע לרכב בו ישן הקורבן וגרם למותו באלימות תוך שהוא מצית את הרכב ונמלט.  עם תם מלאכת החקירה הועבר חומר החקירה לעיון והחלטת פרקליטות מחוז דרום והיום הם צפויים להגיש כתב אישום.

במהלך החקירה עלה החשד כי יום קודם למעצרו שדד החשוד יחד עם אחרים סכום כסף מאדם אחר שעבר ברחוב בסמוך למרכז המסחרי בשכונה ד', יחד עם שניים נוספים,תושבי ערערה בנגב, והוגש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס להם.

כתב האישום:

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד שוהה בלתי חוקי בגין רצח בנסיבות מחמירות של חסר בית יאסר דנפירי ז"ל. על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד יואב קישון, בין הנאשם צאלח בן סעדי בדוי (29) מתרקומיא, כאמור שוהה בלתי חוקי וללא היתר כניסה לישראל והמנוח, שנהגו לעסוק בקיבוץ נדבות, פרצה מריבה בקרבת מגדל הרכבת בב"ש. במהלך המריבה, איים המנוח על הנאשם עם מספריים וסטר לו.

בלילה שבין 3 ל-4 ביוני,  גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לגרום למותו של המנוח. הנאשם יצא מאזור אולמי הינומה, שם ישן אותו לילה, לכיוון בית שיאים, נכנס למכונית בה ישן המנוח, הכה בראשו של המנוח עם חפץ וגרם למותו. מיד לאחר מכן, יצא הנאשם מהמכונית והצית אותה.

מספר שעות אחרי הרצח, עורר הנאשם את חשדו של שוטר סמוך לקריית הממשלה בב"ש, אשר ביקש ממנו להזדהות. הנאשם החל להימלט, אותר בוואדי סמוך וניסה לתקוף את השוטר באמצעות מוט ברזל, ונשך אותו בידו. התיק נחקר בתחנת ב"ש.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של רצח בנסיבות מחמירות, הצתה, כניסה ושהייה שלא כדין, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, ועוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

קרא עוד:

זעזוע בשכונה ג': רכב הוצת עם גופת אדם בתוכו

תגובות

End of content

No more pages to load