• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בדיקות קורונה, הוראה בוידאו ועד 20 איש בכיתה: כך ילמדו בבן גוריון

האם בצל מגפת הקורונה שנת הלימודים האקדמית הבאה תפתח בבן גוריון? באוניברסיטה גיבשו מתווה הכולל בדיקות בכניסה לקמפוס על מנת למפות תחלואה, שיעורים מקוונים ועד 20 איש בכיתה. האם זה יעבוד?

קמפוס אוני' בן גוריון (צילום: גוגל מפות)

האם אוניברסיטת בן גוריון תצליח לקיים שיגרת לימודים תחת מגפת הקורונה?  הבוקר (חמישי) פרסמה הנהלת האוניברסיטה את מתווה הלימודים המתוכנן לשנה האקדמית הקרבה. בהודעה שהפיצה נכתב: "אנו רואים חשיבות גדולה בנוכחות הפיזית של הסטודנטים באוניברסיטה ובעיר באר שבע. אנו מעודדים סטודנטים להשתקע בעיר".   עוד הבהירו ראשי האוניברסיטה במכתב לסגל ולסטודנטים כי "אנו מוצאים חשיבות יתרה בהשקעת משאבים שיאפשרו חזרה של הסטודנטים לעיר ולקמפוס, תוך הקפדה על הנהלים ועשיית כל שביכולתנו למיגור המגיפה". 

זהו מתווה הלימודים החדש, על פיו האוניברסיטה מבקשת לקיים שיגרת לימודים:
בדיקות קורונה בקמפוס - האוניברסיטה פועלת לקיום בדיקות קורונה בשערי הכניסה לקמפוס, המבוססות על פיתוחים חדשניים של האוניברסיטה. הבדיקה תאפשר לאוניברסיטה לזהות עלייה בהתפשטות הוירוס בזמן אמת בקמפוס ולהיערך בהתאם. 

קורסים פרונטליים מלאים
- האוניברסיטה תקיים באופן פרונטלי קורסים בהם רשומים עד 20 סטודנטים. 

הוראה היברידית המשלבת טכנולוגיה חדשנית
– בקורסים בהם רשומים יותר מ-20 סטודנטים, המרצה יעביר את השיעור בכיתה בנוכחות של עד 20 סטודנטים. שאר הסטודנטים בקורס יצטרפו לשיעור באמצעות הזום ויוכלו להשתתף בצורה פעילה בשיעור בזמן אמת בזכות עשרות מצלמות שידור חי שיותקנו ברחבי הקמפוס. ההרשמה לקורסים ההיברידיים תיעשה באמצעות אפליקציה ייעודית שמערך המחשוב של האוניברסיטה מפתח.

הוראה מקוונת
 – קורסים שלא ניתן יהיה לקיימם באופן היברידי יתקיימו באופן מקוון באמצעות תוכנת זום. בכדי לשפר את איכות ההוראות המקוונת האוניברסיטה עורכת לסגל המרצים הדרכות בנושא.  הפעילות המחקרית והכשרות מעשיות ימשיכו באופן פרונטלי- תוך הקפדה על הנהלים.

מרחבים ללימוד עצמי בקמפוס - יוגדרו מרחבים ללימוד עצמי מקוון עם שמירה על ריחוק פיזי כדי לאפשר למידה מקסימלית לסטודנטים שאין להם יכולת ללמוד מהבית. 

תגובות

End of content

No more pages to load