• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע: השיטור העירוני ופיקוד העורף עורכים מבצע אכיפה נרחב

דוחות למי שלא עוטה מסכות וגם מילה טובה למי שבסדר: השיטור העירוני, בליווי פיקוד העורף, עורכים מבצע אכיפה מרחב בבאר שבע

צילום: עיריית באר שבע

השיטור העירוני, יחד עם צוותי פיקוד העורף, עורכים מבצע אכיפה נרחב של תקנות הקורונה בבאר שבע, בעיקר של חבישת מסכות.  צוותים של יחידת השיטור העירוני ביחד עם חיילי פיקוד העורף, סיירו ויסיירו היום ובמהלך השבוע הבא, במוקדים רבים ברחבי העיר בהם בין היתר: המרכז המטרופוליני, מתחמי קניות בילוי ופנאי, בנקים, דואר, בשוק עירוני, יחלקו חומרי הסברה ויחדדו את חשיבות השמירה על הנחיות משרד הבריאות.

בימים האחרונים חולקו דוחות לתושבים שלא עטו מסכות במרחב הציבורי. גם אם רוב הציבור בבאר שבע נשמע להוראות, די באדם אחד שלא עוטה מסכה על מנת להדביק או להיבדק מחולה מאומת. הבוקר, שישי, בתצפית מקרית בעיר העתיקה, נראה כי רובו של הציבור מציית להוראות - ואף מעיר למי שלא. גם בבתי הקפה מקפידים ואף מחזיקים מסכות חד פעמיות למקרה שמישהו מהבאים שכח. גם בשוק העירוני מקפידים הבאים מהיישובים הבדואים בסביבה נראו כשעל פניהם מסכות. ''אולי לפני חודשיים זלזלנו, חשבנו שזה סתם שפעת, אבל כשראינו את התחלואה וכשהטילו סגרים על יישובים במגזר, הבנו שפה יש משהו רציני. כמו שאתה רואה, אני והמשפחה - באנו לשוק עם מסכות'', אומר מרזוק, שהגיע לבאר שבע לקניות שישי. 

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "שיתוף הפעולה של התושבים ויישום הנחיות משרד הבריאות הכרחי למניעת המשך התפשטות נגיף קורונה. הישמעו להנחיות. זה בידיים שלנו''.

תגובות

End of content

No more pages to load