• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רכב פגע בעמוד חשמל בתל שבע - ואספקת החשמל נותקה לחלק מהשכונות

נסיעה פרועה ברחובות תל שבע הסתיימה בניתוק החשמל לחלקים משכונות העיר. ''זה קורה בפעם הרביעית החודש, אנשים נוסעים כמו מטורפים'', מספר בעל עסק שנשאר ללא חשמל

זירת התאונה בתל שבע (צילום: עיריית תל שבע)

בפעם הרביעית בתוך כחודש, הפסקת בחלקים משכונות העיר תל שבע. ''אנשים נוסעים כמו מטורפים וזאת התוצאה. נהג נסע לתוך המרכז המסחרי, פגע בעמוד חשמל והזרם נותק'', אומר לברנז'ה NEWS אחד התושבים. צוותים של חברת החשמל פעלו לתיקון התקלה, אך הזרם הופסק לשעות ארוכות, בשיא החום. גם חנויות במרכז המסחרי נשארו ללא חשמל.

תושבים בתל שבע, שביקשו שלא להזדהות, מספרים על תופעה של נהיגה פרועה בתוך העיר, שמסתיימת לא אחת בתאונות ובפגיעה ברכוש. ''זאת הפעם השלישית שזה קורה בתוך חודש. פשוט נסיעה מטורפת, הבן אדם נכנס לתוך מרכז חנויות ובנס אנשים לא נפגעו''. בנוסף, מתנהלת בעיר מלחמה בין כנופיות, שמטילות מורא על התושבים.

הפעם הקודמת אלונים הציתו את עמוד החשמל הסמוך לתחנת המשטרה (צילום: הועלה לעמוד הפייסבוק הרשמי של מועצת תל שבע)​​​​​​​

רק לאחרונה הוצת ארון חשמל, בסמוך לתחנת המשטרה, ככל הנראה על רקע מלחמת כנופיות ביישוב. התושבים במקום חוששים להתלונן והעבריינים עושים במקום כאוות נפשם.  בפעם הקודמת לא רק נותקה אספקת החשמל, אלא גם שובשה הקליטה הסלולרית ביישוב ובחלק משכונות היישוב עומר. ''יש פה אוזלת יד, הכנופיות עושות מה שבא להן'', אומר תושב בתל שבע.

קרא עוד:

בגלל מלחמת כנופיות: תושבים בעומר נותקו מסלולר, תל שבע נותקה מחשמל

תגובות

End of content

No more pages to load