• 20 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ליקויים בגג של טרנר יאלצו את הפועל לשחק ללא קהל זמן רב

בעיריית באר שבע פנו לצוות מהנדסים, על מנת להתגבר על הליקויים, אך יהיה צורך לפרק את הגג ולהרכיבו מחדש ובינתיים, הפועל ב''ש תשחק ללא קהל ולא רק בגלל מגבלות הקורונה

איצטדיון טרנר, בינתיים - בלי קהל (צילום: AssafZalmanov / CC BY SA 4.0)

לא השנה הכי משחמת של הפועל באר שבע. אלונה ברקת עזבה, הקבוצה נקלעה למערבולת ואם לא די בכך, ליקויים בגג האיצטדיון, שנתגלו לפני למעלה מחודש במהלך בדיקה שיגרתית יאלצו ככל הנראה לפרק את הגג ולהרכיב אותו מחדש.

''עיריית באר שבע פנתה לצוות מהנדסים בראשות הקונסטרוקטור הבכיר, ישראל דוד, על מנת שיבחן את הליקויים שנתגלו בגג האיצטדיון וימליץ על החלופות לתיקונם'', נמסר הערב בהודעה מטעם עיריית באר שבע.

''בימים אלו שוקד הצוות על בחינת הליקויים ופועל להכנת תכנון החלופות לטיפול בהם. על פניו נראה, כי יהיה צורך בפירוק הגג והקמתו מחדש. עם זאת, נבחנת גם החלופה של תיקון הליקויים ללא החלפת הגג. המשמעויות הכספיות של החלופות השונות  ולוחות הזמנים לביצוען יוגשו לעירייה בימים הקרובים. העירייה  מבינה היטב  את חשיבות קיומם של משחקי הקבוצה במגרש הביתי. העירייה ביקשה מצוות המהנדסים לבחון במקביל גם את האפשרות לפתרון ביניים, שיאפשר לקבוצה לשחק ללא קהל (שכן על פניו נראה, שבשל הקורונה יתקיימו המשחקים בתקופה הקרובה בכל מקרה ללא קהל) בהקדם האפשרי''.

''העירייה הודיעה  להם שכל פתרון, אם פתרון הקבע ואם פתרון הביניים, חייב לעמוד בראש ובראשונה בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר.  פתרון הביניים כאמור ייבחן על ידי אותו הצוות ותשובות ינתנו בתוך כשבוע. חשוב לומר, בטיחות שחקני הקבוצה, עובדי המועדון והאוהדים, עומדת לנגד עינינו ושיקולי הבטיחות הם שיכריעו, בסופו של דבר, בבחירת הפתרון המועדף והראוי. עם זאת, ומבלי לגרוע מכך, העירייה תשתדל לקחת בחשבון במסגרת השיקולים גם את מימד הזמן הנדרש לצורך מימוש החלופה הנבחרת, כאשר המטרה הינה לאפשר מוקדם ככל הניתן למועדון לשחק במגרשו הביתי.  העירייה תמשיך לפעול בשקיפות מול המועדון, אוהדי הקבוצה ותושבי העיר ותעדכן בכל התפתחות משמעותית, ככל שתהיה.  במסגרת העדכונים השוטפים, התקיימה  היום שיחה עם ראשי המועדון ועם נציגי האוהדים והם עודכנו לגבי המצב''.

תגובות

End of content

No more pages to load