• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המערב הפרוע, שני ק''מ מב''ש: יריות, הצתות ומאבקי כוח בתל שבע

אלמונים שרפו ופרצו הבוקר את סניף הדואר בתל שבע, כמה מטרים מתחנת המשטרה, שבוע אחרי שמנהל המקום נורה. ירי על בתים, פגיעה בתשתיות חשמל וגם נהגים פרועים. התושבים מפחדים: ''אין כאן לא ביטחון ולא חוק''

הנזק לסניף הדואר (צילום: באדיבות מוחמד - תל שבע / محمد تل السبع وضواحيها)

זה כבר לא מקרה בודד, אלא שדה קרב של ממש - ומדהים שאיש אינו מדווח על כך: תושבי תל שבע עימם שוחחנו מדברים על תחושת פחד, בשל הסלמת הפעילות הפלילית. הבוקר הוצתה הכניסה לסניף הדואר והוא נפרץ - רכב נגח בחלום המתכת, המכתבים והחבילות פוזרו לכל עבר. ''אחד התושבים ניסה למשוך כסף מהחשבון של אשתו וכשסורב, החליט לנקום''. לפני שובע נורה מנהל הדואר, כך מספרים תושבים. 

הנזק לכניסה  לדואר (צילום: באדיבות מוחמד / תל שבע / محمد تل السبع وضواحيها)

תושב אחר התעורר הבוקר והבחין שחלון ביתו ספג פגיעת כדור. לאחרונה, לא פחות מ-4 פעמים תוך זמן קצר, פגעו פורעי חוק בתשתיות החשמל והסלולר ביישוב, חלקים משכונות נותרו ללא חשמל וגם ביישוב עומר נרשמו שיבושים בתקשורת הסלולרית. חלק מהפגיעות מתחרשות לא רחוק מנקודת המשטרה ביישוב והתושבים מדברים על חוסר אונים של ממש. הרקע לאלימות: מאבקי שליטה על היישוב.

(צילום: באדיבות מוחמד - תל שבע / محمد تل السبع وضواحيها)​​​​​​​

''אף אחד לא מדווח על זה, באתרים בעברית לא תקרא מילה על מה שקורה פה. יש פה מלחמות ומאבקי כוח ואנחנו חיים בפחד. כל פעם זה להישאר בלי חשמל או בלי טלפון. כל פעם לפחד לחצות את הכביש כי אנשים משתוללים פה על הכביש. שתבין: הרוב הגדול של תושבי תל שבע זה לא כאלה, אבל מיעוט יכול למרר את החיים של כולם'', מספר תושב המקום, שחושש להזדהות.

ירי על ביתו של תושב, פגע בחלון הכדור נכנס לסלון (צילום: באדיבות מוחמד מתל שבע / محمد تل السبع وضواحيها)

רק בסוף השבוע האחרון נפגעה תשתית החשמל, כשרכב, שככל הנראה נסע במהירות גבוהה, התנגש בעמוד חשמל, במרכז חנויות. כתוצאה מכך, חלקים משכונות בעיר נותרו ללא חשמל. בשל ריבוי הפגיעות בתשתיות חברת החשמל ביישוב, גם עומר, השוכן צפונית ממנו, נפגעת ויש בה שיבושים בקליטה הסלולרית מעת לעת. 


קרא עוד: 

רכב פגע בעמוד חשמל - והאספקה נותקה לחלק מהשכונות בתל שבע

תגובות

End of content

No more pages to load