• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אדם נורה באטליז בתל שבע, ''אין ביטחון, חיים כמו במחנה פליטים''

גבר בן 59 נורה הערב באטליז בשכונה בתל שבע, במה שמהווה רצף של מעשי אלימות. ''אין ביטחון כאן, אין חוק, חייפ בפחד'', אומרים תושבים

צילום המחשה: דוברות מד''א

האלימות לא פוסקת לרגע  ביישוב תל שבע, שהפך לשדה קרב של ממש: הערב נורה בן 59 בעת שהיה באטליז בשכונה 1, כך מספרים תושבים לברנז'ה NEWS. אלמונים ירו בו מטווח קצר ונמלטו מהמקום. האיש הובהל במצב בינוני לסורוקה. על פי עדי ראיה, האיש נפצע בגפיו התחתונות.

לדברי תושבים, מדובר באירוע נוסף הקשור במאבקי שליטה על היישוב. רק לאחרונה חובלו תשתיות חשמל ונפרץ סניף דואר, מטרים ספורים מתחנת המשטרה ומהמועצה. בשל הפגיעה בתשתיות, בחלקים משכונות העיר נותרו ללא חשמל ותקשורת סלולרית וגם בעומר הסמוכה, נפגעה הקליטה הסלולרית. במהלך השבוע גם ירו לתוך סלון בית, אירוע שנגמר בנס ללא נפגעים.

''אנחנו חיים במחנה פליטים בלטה, לא בתל שבע. אין פה חוק, אין פה אכיפה, אין פה משטרה'', אומר הערב תושב בכעס רב. ''כל יום, כל פעם, יריות, הצתות, כלי רכב משתוללים בכבישים ואין אכיפה ואנחנו, התושבים, חיים בפחד. העניין הוא שאף אחד לא שומע על זה. כאליו שאנחנו לא מעניינים אף אחד. מפחיד לצאת לרחוב, איבדנו את הביטחון''. 

תגובות

End of content

No more pages to load