• 17 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: השכנים התלוננו על רעש, המשטרה פשטה על דירה ששימשה לזנות

דירת מגורים בבניין מוכר בשכונה ג' שימשה על פי החשד, נשים קורבנות זנות. שוטרים פשטו על הדירה ומצאו קונדומים, קרמים ונייר סופג ועצרו שתי נשים שניהלו את המקום

שוטר עוצר את אחת הנשים (צילום: משטרת ישראל)

דירה תמימה, בבניין ותיק בשכונה ג' המוכר היטב לבאר שבעים, שימשה על פי החשד לביצוע עבירות של צריכת שירותי זנות מנשים שהוסללו לזנות. שתי נשים נעצרו בחשד כי ניהלו את המקום.

ב-28 ביולי ערכו בלשי היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע פעילות סמויה כנגד דירה בבניין הדירות. במהלך הפעילות, אשר החלה בעקבות פניות בגין מטרד רעש, הוכנס שוטר סמוי ולאחר שהוצעו לו שירותי מין נכנס כוח משטרתי בעקבותיו ובתם חיפוש ותפיסת פריטים עוכבו לחקירה שתי חשודות בניהול המקום. 

וידאו: פשיטת המשטרה על הדירה (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

תופעה בבאר שבע: דירות לפי שעה

באר שבע אמנם עיר שמרנית, אבל תעשיית הדירות לפי שעה ממש פורחת בעיר. יש לציין: לא כולן משמשות למפגשים רומנטיים חפוזים. יש מי שמגיעים לאירועים בבאר שבע ורוצים להתרענן ולא מוכנים לשלם על חדר במלון (המלון הגדול בעיר, לאונרדו, משמש כיום כ''מלון קורונה'') ומסתפקים בחדר עם מקלחת, בו יכולים לנוח תמורת תשלום של כ-100 שקלים לשעה. 

אבל יש גם מי שמנהלים רומנים מהצד או כמו במקרה הזה, על פי החשד, צורכים מין תמורת תשלום מנשים קורבנות תעשיית הזנות. בבאר שבע פועלות עשרות דירות מפגש - כאמור, בחלקן הגדול למטרות כשרות לגמרי. הדירות מרוהטות ומאובזרות היטב, לרוב בעלות כניסה דיסקרטית והתשלום מבוצע מול המפעילים. כאשר שוק השכירות בעיר בשפל, הנדל''ן להשקעה כבר ארינו מניב כמו פעם, ש המעדיפים להפוך את הדירות להשקעה לדירות מפגש, דבר נפוץ בכל עיר גדולה. 

מי שפחות מרוצים מהתעשייה החדשה הם המשטרה, החוששת מפריחת תעשיית זנות והשכנים, שלפעמים שומעים קולות כאלה ואחרים, שלא מותירים מקום לספק, מהדירות. י', מבאר שבע, שבצמוד לדירתו הייתה דירת מפגש בשכונה ותיקה, סיפר שזה דווקא שיעשע אותו: ''הייתי רואה את הזוגות נכנסים. היו כאלה מאוד דיסקרטיים ואני לא שופט אותם, פרשיות מהצד כנראה. אבל היו כאלה ש''נתנו עבודה'', הייתי שומע בקיר את הקולות ואת המיטה זזה... אחרי זה עוזבים בשקט, כל אחד במוניות נפרדת''.

באשר לדירה בבניין הותיק, במשטרה אומרים כי ''בתום הפעילות ולאחר שהוצגו החומרים שנאספו הורה אמש ניצב יורם סופר, מפקד מחוז דרום, על הוצאת צו מנהלי להגבלת שימוש במקום לפי חוק הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות התשס"ה 2005 וזאת לאור החשד הסביר כי המקום משמש לביצוע עבירת זנות בניגוד להוראת סע' 199 ו 204 לחוהע 77 כחלק מפעילותו השגרתית ויש יסוד סביר לחשש שהמקום ימשיך לשמש לביצוע העבירות אם לא יוגבל השימוש בו באופן מיידי וסגירתו לתקופה של 30 ימים''. 

תגובות

End of content

No more pages to load