• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הילה קפלן מונתה למנכ''לית מועצת רמת נגב

הילה קפלן (36), תושבת קדש ברנע, נשואה ואם לשלוש בנות, עובדת כבר 9 שנים במועצה ובשנים האחרונות הקימה וניהלה בהצלחה גדולה את אגף שפ״ה וסביבה

הילה קפלן (צילום: דוברות רמת נגב)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

חילופי משמרות במועצה האזורית רמת הנגב - מנכ"לית חדשה במועצה. לאחר שלושים שנות עשייה, מסיימת את תפקידה המנכ"לית המוערכת, אדווה לויד.  "אדווה פעלה במשך שנים למען פיתוח ויישוב הנגב והייתה שותפה להישגים רבים ומשמעותיים לאורך הדרך. אני מודה לה על שנים רבות של עשייה, השותפות וניסיון ומאחל לה בהצלחה בהמשך הדרך", אומר ערן דורון, ראש המועצה האזורית רמת הנגב, ''כתבי הדרום ,יזכרו אותה דווקא בתפקידה כדוברת המועצה, אותה עשתה בחריצות ונאמנות מקצועית''.

לתפקיד מנכ"לית המועצה תיכנס הילה קפלן (36), תושבת קדש ברנע, נשואה ואם לשלוש בנות "הילה עובדת כבר 9 שנים במועצה ובשנים האחרונות הקימה וניהלה בהצלחה גדולה את אגף שפ״ה וסביבה.  הילה הוכיחה יכולת ביצוע, חדשנות, יצירתיות , ידע וניסיון ואני בטוח כי כישרונותיה ויכולותיה יתרמו תרומה משמעותית להמשך פיתוח  רמת הנגב. אתגרים רבים עומדים בפנינו ואני מאחל לה בהצלחה בשמי ובשם כל תושבי רמת הנגב", אמר ערן דורון. 

קפלן היא בעלת תואר שני בלימודי מדבר עם התמחות בביו טכנולוגיה וחקלאות מטעם אונ' בן גוריון ותואר ראשון במדעי הים והסביבה ממכללת רופין ובוגרת תוכנית מקום של משרד הפנים ומעוז. " אני רואה הזדמנות גדולה בהמשך פיתוח וקידום המועצה  ומודה על הזכות להיות שותפה בהובלת רמת הנגב", אמרה קפלן.

תגובות

End of content

No more pages to load