• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: הטריד מינית ואיים על ילדות ברשתות חברתיות

כתב האישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים נגד שליו זיתון מייחס לו שלושה אישומים בגין ביצוע עבירות של הטרדה מינית ואיומים כלפי קטינות באמצעות היישומים "ווטסאפ" ו"אינסטגרם", וכן בעבירות של הפרת הוראה חוקית

צילום הדמיה: PIKREPO / CC0 - המצולם אינו קשור לכתבה

משטרת ישראל עצרה חשוד במעשים מגונים והטרדה מינית של ילדות באמצעות הרשת החברתית אינסטגרם, כתב אישום הוגש נגדו: בעקבות דיווח למוקד 105, נפתחה במחלק הנוער של תחנת באר שבע במשטרת ישראל חקירה בחשד למעשים מגונים והטרדות מיניות של מספר קטינות כבנות 13 בידי אלמוני בכך שיצר איתן קשר באמצעות הרשת החברתית אינסטגרם.

על פי החשד, האיש, שליו זיתון, חשוד שביקש מהן שיצלמו עבורו את כפות רגליהן כגירוי מיני ואף איים עליהן כי יפיץ כנגדן תמונות מיניות. באחד המקרים אף חשף את איבר מינו. החשוד, תושב באר שבע בן 20, אותר ונעצר ב-19 ביולי.

כתב האישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים הוגש השבוע על ידי פרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית משפט השלום בב"ש מייחס לו שלושה אישומים בגין ביצוע עבירות של הטרדה מינית ואיומים כלפי קטינות באמצעות היישומים "ווטסאפ" ו"אינסטגרם", וכן בעבירות של הפרת הוראה חוקית.

בבקשת הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו צוין, כי "רק בחודש מאי נדחתה בקשתו של הנאשם להשתמש באינטרנט והוא נשלח לשירות המבחן על מנת לבחון זאת. יתרה מכך, בית המשפט הביע אמון בנאשם והקל את תנאי מעצר הבית והנאשם הפר ברגל גסה את האמון שניתן בו – לא רק שהשתמש במרשתת אלא ביצע עבירות נוספות!".

כפי שעולה מכתב האישום, ב-4 ביולי קטינה ביצעה שידור חי עם שידור חי עם חברותיה באינסטגרם. במהלך השידור חי, הצטרף הנאשם בשם המשתמש בדוי והטריד את הקטינה בכך שכתב לה התייחסויות משפילות ומבזות ביחס למיניותה. הקטינה נבהלה ונלחצה.

יומיים לאחר מכן,  לפני השעה 16:00 התחבר הנאשם ליישום "אינסטגרם" בשם משתמש בדוי אחר ואיים על קטינה בת 12: "אם עכשיו לא תענו לי בפרטי ותראי לי תכפות רגליים שלכן אני אאלץ להשתמש באמצעים לא נעימים בכלל", "יש לי גם תמונות שלכן בעירום מלא בלי תחתונים".

הקטינה השיבה לנאשם כי הכל מצולם ויועבר למשטרה והנאשם כתב : "לכי זד****, את והמשטרה שלך" וכן שיחליף את שמו ותמונתו כך שהמשטרה לא תמצא אותו. 

תגובות

End of content

No more pages to load