• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בלון נפץ התפוצץ בנתיבות, צרור בלוני נפץ נוטרל באשכול

נגמר הכסף הקטארי - ובעזה מזהירים: ''נגמר השקט מול ישראל'': בימים האחרונים חמאס חוזרת לטרור הבלונים ולירי רקטות. הממשלה מעדיפה להבליג כל עוד הפגיעה מתוחמת לנגב

זירת הפיצוץ בנתיבות (צילום: משטרת ישראל)

נמשך טרור הבלונים, אחרי שבוע לא שקט, בו חודש ירי הרקטות: במשטרת ישראל התקבל דיווח כי ביישוב בתחום המועצה האזורית חבל אשכול אותר בלון אליו מחובר פריט מעורר חשד.  שוטרים וחבלן משטרה הגיעו למקום הדיווח וניטרלו את המטען.

הלילה נשמע בנתיבות קול נפץ עז. מבדיקת חבלן שהגיע למקום עלה כי מדובר בפריט נפיץ אשר על פי החשד הגיע באמצעות בלון והתפוצץ במקום. המשטרה אספה ממצאים אשר הועברו לבדיקה. 

צרור הבלונים ומטען החבלה באשכול (צילום: משטרת ישראל)

טרור המטענים מתחדש במקביל לירי רקטות - לעבר שדרות, אבל גם ירי רקטות לעבר הים, כמסר מאיים. הסיבה: הכסף הקטארי הולך ונגמר וחמאס מבהיר כי ''תקופת השקט מול ישראל  הסתיימה'' ומאיים בהסלמה. קטאר, מצידה, אינה מוכנה לחדש את המענקים לעזתים.

בישראל מבהירים כי אין עניין להיכנס לסבב לחימה ומסתפקים, אם בכלל, בתגובות מינוריות: הפצצת שטחים ריקים, פחונים ודיונות חול. בדומה לסבבים קודמים, כל עוד הסבבים מתוחמים לנגב, ואינם גולשים למרכז הארץ, הממשלה מעדיפה להבליג, מתוך ידיעה שזה יפגע בתמיכה בה. תגובות

End of content

No more pages to load