• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: דליקה בשדרות, עשרות בלוני חבלה מופרחים מהרצועה

נמשך טרור הבלונים: 6 שריפות גדולות פרצו מהבוקר בעוטף עזה, שריפה גדולה פרצה ליד העיר שדרות, עשרות בלוני תבערה ונפץ הופרחו מהבוקר, אך הממשלה נמנעת מתגובה נרחבת - כל עוד האירוע מתוחם לנגב

השריפה בשדרות (צילום: רץ ברשתות עם קרדיט לבתאל נאדה)

עשרות בלוני חבלה ונפץ הופרחו משעות הבוקר לשטח ישראל וגרמו דליקות גדולות בעוטף עזה וסמוך לעיר שדרות. בלוני נפץ נחתו בבסיס משמר הגבול ונכון לשעה 13:00 משתוללות שבע שריפות נרחבות. העיר שדרות מוקפת עשן סמיך. כוחות כיבוי מנסים להתשלט על השריפה.

וידאו: דליקה בשדרות, בלוני חבלה באוויר (צילומים: בת אל נאדה, רשתות חברתיות ללא קרדיט)
​​​​​​​


בתגובה, נתניהו אמר בדיון בכנסת, בחוק שאמור למנוע מנאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה: "אנחנו לא מסיחים את דעתנו מי שפוגע בנו יספוג מכה וכבר סופג". המכה, אם לשפוט מה שאירע הלילה, היא הפצצת דיונות חול ופחונים ריקים. אסון נמנע הערב כאשר טיל, נורה ממסוק, פגע ברפת בקיבוץ בעוטף עזה. עשרות עגלים נפגעו מהלם, מבנה ניזוק, המקום נסגר עד שחבלנים ניטרלו את הטיל. ''האם זה מה שאנחנו יורים בתגובה על עזה - טילים ריקים?'', אמר תושב האיזור לבנרז'ה NEWS. ''היה פה מזל גדול - גם בשעה שזה קרה וגם בתקלה כביכול בגללה לא התפוצץ הטיל''. צה''ל חוקר את האירוע, נמסר מוקדם יותר מדובר צה''ל, שגם טען כי לא נגרם נזק. 

השריפה בשטחי אור הנר צילום: ביטחון שער הנגב​​​​​​​

במועצה אזורית שער הנגב אומרים כי ''לפני מספר דקות נחת בלון תבערה בחצר בית, באחד מישובי שער הנגב. לא התלקחה שריפה ולא נגרם נזק לרכוש. הפריט כובה במיידי.  במקביל פרצה שריפה שמקורה עדיין לא ידוע, באזור שטחי המרעה של קיבוץ אור הנר. כוחות כיבוי ומתנדבים במקום''. 

תגובות

End of content

No more pages to load