• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג דן ב''ש הותקף כי העיר לנהג שחסם אותו: ''חנק אותי, התעלפתי''

נהג בקו 4 של דן ב''ש הותקף הבוקר על ידי תושב, רק משום שהעיר על חסימת הגישה לתחנה: ''האיש הרים אותי, חנק אותי, התעלפתי וקמתי כשאני מוקף אנשים''

הנהג מוטל על הכביש, בנחל עשן (צילום סלולרי)

שוב מקרה של אלימות נגד נהג חברת דן באר שבע. תאופיק, נהג בקו 4, העיר לתושב על חסימת ניתב גישה לתחנה בנחל עשן, קרוב לסניף שופרסל. ''האיש תפס אותי מהגרון, הרים אותי וזרק אותי לרצפה. איבדתי את ההכרה וקמתי כשאני מוקף אנשים. הגשתי תלונה במשטרה אבל לא יודע אם עצרו מישהו''.

בהסתדרות הלאומית, המייצגת את הנהגים, רואים את המקרה בחומרה ואף פתחו בבדיקה משלהם: ''על פי עדי ראייה שהיו במקום, נהג האוטובוס ביקש מנהג רכב פרטי אשר חנה בתחנת אוטובוס לזוז מהמקום ולאפשר לו להמשיך בדרכו.  נהג הרכב הפרטי לא אהב את הבקשה ותקף את נהג האוטובוס שנפצע''.

וידאו: הנהג מוטל ברחוב, אחרי שהותקף (צילום: הועבר על ידי ההסתדרות הלאומית)
​​​​​​​

על פי נתוני ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית, ישנם כ-600 תקיפות של נהגי אוטובוסים בשמה מתוכם, 34% מוגדרים כמקרים קשים, המצריכים טיפול רפואי כמו במקרה זה.

ארגון נהגי האוטבוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית המייצג את רוב נהגי האוטובוסים בישראל ובין השאר את נהגי דן באר שבע הגיב לתקיפת הנהג בבאר שבע: ''מדובר בעוד מקרה אשר מזעזע את אמות הסיפים. הגענו למצב בו ממשיכים לתקוף נהגים השכם וערב ורשויות החוק אינן עושות דבר. נראה שראשי המדינה מחכים שנהג ירצח על הכביש כדי להתעורר. מדובר בטרור של ממש ויש להילחם נגדו בכל האמצעיים הדרושים. ארגון נהגי האוטובוסים בישראל יחד עם ההסתדרות הלאומית ימשיכו להיות חוד החנית בהגנה על ציבור הנהגים''. 

משיחות עם נהגים, עולה כי לא אחת מבקרי כרטיסים ונהגים מותקפים רק משום שהעזו להעיר לתושב או שביקשו לראות כרטיס בתוקף. לא אחת, התקיפות המילוליות נושאות אופי גזעני, במיוחד בפרסומים ברשתות החברתיות. 

תגובות

End of content

No more pages to load