• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תנועת האוטובוסים של דן ב''ש שובשה - בשל אלימות כנגד נהגים

שיבושים בתנועת האוטובוסים בבאר שבע, בעקבות תקיפת נהג של דן ב''ש ביום שישי. הנהג איבד את הכרתו ונזקק לטיפול רפואי, אך התוקף לא נעצר. לנהגי החברה נמאס מהאלימות והם עלולים להחריף את הצעדים עד כדי השבתה

הפגנת הנהגים בתחנה המרכזית (צילום: דני בלר)

''אני יודע שההתקיפה החמורה נגד נהג של דן ב''ש היא רק עניין של זמן'', אומר יו''ר וועד נהגי דן ב''ש, יונס אבו ג'ומאה אשר היום, יחד עם עשרות נהגים, הפגין בתחנה המרכזית בב''ש. בשעות הצהריים ארעו שיבושים בתנועת האוטובוסים בעיר, בתגובה על תקיפה חמורה של נהג בקו 4, ביום שישי, בשעה 10:00 בבוקר, סמוך למרכז המסחרי של נחל עשן.

וידאו: שידור מההפגנה (דני בלר)​​​​​​​

הפגנת נהגי דן באר שבע

Posted by ‎ברנז'ה באר שבע והנגב‎ on Sunday, August 23, 2020על פי עדי ראיה, הנהג ביקש מבעל רכב לזוז מהתחנה וזה בתגובה חנק אותו והטיח אותו ארצה. הנג נחבל ואיבד את הכרתו ופונה לטיפול רפואי. היום, ראשון, בין השעות 13:00-15:00, עשרות מנהגי החברה הפגינו בתחנה המרכזית, בעקבות ריבוי מקרי האלימות נגדם. בין היתר, מבקרי הכרטיסים מאויימים מדי יום על ידי נוסעים המתחמקים מתשלום, נהגים מותקפים מילולית ופיזית והאוטובוסים מתוקפים בידויי אבנים, באופן חריג.

לדברי יונס, נהגים סיפרו לו כי אוימו בסכינים, חטפו מכות וקללות. ''אני מבקש מהמשטרה ומראש עיריית באר שבע להתעורר ולטפל באלימות הגוברת נגד הנהגים: ''לא ייתכן כי נה מדווח לי היום שהבן אדם שתקף את נהג האוטובוס ביום שישי מסתובב חופשי. אנחנו לא מוכנים לקבל את האלימות הזו''.

אם לא יהיה שינוי במצב, נשקלת האפשרות להשבית את תנועת האוטובוסים בעיר, בשביתת אזהרה. 

תגובות

End of content

No more pages to load