• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שכבה מתה שבועיים בביתה בדרך מצדה - ושכניה לא שמו לב

הריח בחדר המדרגות היה נוראי, אך השכנים חשבו כי מדובר בפגר חתול. מתנדבי זק''א גילו מראה מזעזע: גופת אישה גלמודה במצב ריקבון קשה, שחלק משרידיה נשפכו מחוץ לדלת ביתה

מתנדבי זק''א בדירה בדרך מצדה (צילום: דוברות זק''א)

שוב מקרה טראגי של אדם ערירי הנפטר בביתו - והשכנים לא שמים לב להיעדרו. גם כשריח נוראי הציף את חדר המדרגות, עדיין השכנים לא שמו לב לשכנתם הגלמודה ששוכבת מתה בביתה בדרך מצדה בבאר שבע, זה למעלה משבועיים. בשבת אחר הצהרים הוזעקו שוטרי תחנת באר שבע לדירה  שם מצאו גופת אישה במצב ריקבון קשה.

וידאו: שיחה שהתקבלה מהשכנה במוקד זק״א,  מתנדב זק״א אליעזר סמט מהזירה בבאר שבע (צילום: דוברות זק''א)
​​​​​​​

שמעון זגורי מתנדב זק״א באר שבע:  "קיבלנו שיחת טלפון במוקד זק״א מאחת השכנות המתגוררת בבנין, לדבריה חדר המדרגות מוצף בממצאים של גופה וריח נוראי בכל הבנין. כשהגעתי למקום הזדעזעתי מהמראה הקשה. ממצאים רבים שנשפכו מחוץ לדלת לחדר המדרגות״.

יהודה לורבר מפקד זק״א נגב: "האישה ככל הנראה החליקה בכניסה לביתה, שיוועה לעזרה אך לא היה מי שישמע, וכך נפטרה לבד בביתה לפני למעלה משבועיים. לפי הממצאים הקשים בזירה היא שכבה ימים רבים עד שהריח הנוראי והממצאים החלו לצאת מהדירה והציפו את חדר המדרגות. ורק אז השכנים הבינו שמשהו נורא קרה".

״הגענו צוות מורחב של מתנדבי זק״א באר שבע וטיפלנו בכבוד המת באיסוף הממצאים הרבים גם בדירה וגם בחדר המדרגות".

הזירה בבאר שבע: בניין הדירות בו נמצאה הגופה (צילום: דוברות זק''א)​​​​​​​

יהודה משי זהב, יו"ר זק"א: "אנא! שימו לב לשכנים העריריים והגלמודים שלכם, תבדקו בשלומם לפחות פעם ביום כדי להציל את חייהם ולמנוע מקרי מוות מיותרים ומחרידים".


תגובות

End of content

No more pages to load