• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: נתן לילדה לשתות אלכוהול - ואנס אותה

התיק נחקר על ידי תחנת דימונה, בשיתוף עם מרכז הגנה לילד- בית לין באר שבע. ביום שישי המשטרה סיימה את חקירתה והגישה הצהרת תובע

צילום הדמיה: PXHERE / CC0 (המצולם אינו קשור לכתבה)

פרקליטות מחוז דרום הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי לנוער בב"ש כתב אישום נגד קטין בן 17 ו-8 חודשים מדרום הארץ, אשר ביצע עבירות מין בקטינה בת 12, שהגיעה לביתו, לאחר ששתו משקאות אלכוהוליים.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של אינוס, מעשים מגונים ואיומים.  הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. התיק נחקר על ידי תחנת דימונה, בשיתוף עם מרכז הגנה לילד- בית לין באר שבע.  

ביום שישי המשטרה סיימה את חקירת אינוס הקטינה, בת 12, תושבת עיר באזור הדרום.  "חוקרי עבירות המין של משטרת ישראל יחד עם חוקרי הילדים של משרד הרווחה מטפלים ברגישות רבה בחקירות אלו, במקרה זה הצליחו החוקרים בחקירה מהירה לאסוף ראיות ולפענח את המקרה" נמסר מהמשטרה.

ב-14 באוגוסט  התקבל דיווח במשטרה על ידי הילדה, שמסרה תלונה בליווי אימה על קטין בן 17 וחצי שסיפק לה אלכוהול וקיים איתה יחסי מין שהיא בהשפעת אלכוהול.  משטרת ישראל פתחה בחקירה בחשד לאונס, עצרה את הקטין חקרה את מקרה האינוס ובמהלך החקירה נאספו ראיות ועדויות. ביום שישי הסתיימה החקירה ותיק החקירה הועבר לפרקליטות מחוז דרום שהגישה הצהרת תובע.

תגובות

End of content

No more pages to load