• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לראשונה בכנסת: הוקמה וועדת משנה לענייני הנגב

בראש הוועדה יעמוד ח''כ שלמה קרעי, שהוא גם יו''ר השדולה למען הנגב. הקמת הוועדה זכתה לברכת הצלחה של אנשי ציבור, בהם רוה''ע ב''ש, רוביק דנילוביץ

ישיבת וועדת המשנה לענייני הנגב (צילום: דוברות הכנסת)

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

לראשונה בכנסת הוקמה היום (שני) ועדת המשנה לענייני הנגב בוועדה לביקורת המדינה. בראש הוועדה יעמוד ח"כ שלמה קרעי (ליכוד) תושב הנגב שהוא גם נבחר לכהן כיו"ר שדולת הנגב.

פתח ואמר ח"כ עופר שלח יו"ר הוועדה לביקורת המדינה: "וועדת המשנה לענייני הנגב תעסוק בדוחות חשובים ביותר הנוגעים לנגב שראוי שיידונו בצורה רצינית ומעמיקה,כמו מעבר בסיסי צה"ל לנגב, פעילות משרדי הממשלה ביחס לנגב ועוד''.

וידאו: וועדת המשנה לענייני הנגב (צילום: דוברות הכנסת)


יו"ר הועדה החדשה ח"כ שלמה קרעי ברך את ח"כ עופר שלח ואמר: "אני מברך את יו"ר הוועדה לביקורת המדינה שנענה במהירות לבקשתי להקים וועדה לנושא כזה חשוב ורציני . היו"ר הוכיח כאן רצינות וחתירה לעשייה מהותית. הלוואי והייתי זוכה לכזה שיתוף פעולה טוב ורציני עם כל חברי בקואליציה''.

ביום רביעי בשבוע שעבר בכינוס הראשון של שדולת הנגב בכנסת בה נבחר כיו"ר השדולה אמר קרעי: "כתושב הנגב וכמי שנבחר כנציג הנגב בליכוד .אני שואף להפוך את הפריפריה והנגב למרכז. לתת מעטפת לתושבי הנגב, שירגישו שהם בראש סדר העדיפויות הלאומי ושיהיה להם חלק מרכזי במקום הזה שבו מתקבלות ההחלטות בסופו של דבר. לצורך כך הקמתי שדולה זו ואני גאה גם על הקמת תשתית פרלמנטרית רשמית בכל מה שקשור לנגב''.

ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ ברך על הקמת וועדת המשנה והשדולה ואמר לברנזה NEWS: ''אנו מברכים על פעילותו של ד"ר קרעי, בשדולה ובוועדת המשנה לענייני הנגב ומחויבותו לקידום המשימה הלאומית לחיזוק באר שבע והנגב''.

תגובות

End of content

No more pages to load