• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הלם גדול: המוזיקאי גדי בן אלישע הלך לעולמו

הגיטריסט גדי בן אלישע נפטר באופן פתאומי, בעקבות אירוע לבבי, והוא בן 51 בלבד. הוא הובא הערב למנוחות בבית העלמין החדש בבאר שבע

גדי בן אלישע ז''ל, מתוך הופעה עם שם טוב לוי (מתוך ערוץ היוטיוב של בית אבי-חי)

הלם גדול ועצב עמוק:  נפטר הגיטריסט גדי בן אלישע, יליד באר שבע, הנחשב לאחד הטובים בארץ. בן אלישע לקה לפני כחודש וחצי באירוע לבבי קשה, שגרם לקריסת מערכות. הוא היה מאושפז בטיפול נמרץ,  הוא נפטר הבוקר והוא בן 51 בלבד. הוא עבד עם אמנים מובילים בארץ, בהם דני ליטני, שם טוב לוי, שרון חזיז ופבלו רוזנברג, והיה שותף להפקות רבות. פבלו רוזנברג מקדיש את הופעתו הערב לזכרו של בן אלישע.

משפחתו פרסמה הודעה: ''בצער רב ובכאב עמוק ובזעזוע אנו מודיעים על קטיפתו בטרם עת של אחינו ודודנו האהוב באדם גדי יצחק בן קלודין, בן אלישע בן 51'' .

גדי בן אלישע היה אהוב ומוערך על המוסיקאים בבאר שבע, עוד בתחילת דרכו, כנער, בלהקת סקרלט P, אותה ניהל בלקמור האגדי ז''ל. לא חלף זמן רב עד שאמנים מובילים הכירו בכשרון האדיר שלו ונתנו לו הזדמנות לעבור את קדמת הבמה. 

תחילת הדרך: גדי בן אלישע (מימין) עם ההרכב סקרלט P (צילום ארכיון: דני בלר, 1986)

למרות הצלחתו, הוא שמר על קשר עם חבריו הרבים בבאר שבע, בהם חברי ילדות. בין הרבים שספדו לו היום, הזמר והיוצר הותיק דני ליטני: ''גדי בן אלישע אהוב שלי,היינו ביחד יותר מ-20 שנה היית חלק ממשפחתי, עבדנו צחקנו הרבה,נסענו הרבה,איך עזבת אותנו מה אעשה בלעדיך,נוח בשלום על משכבך יקר שלי,גיטריסט על שלי,נשמה טובה שלי.אני הרוס,גמור,שבור,יהי זכרך ברוך!''.

''היום זה יום עצוב מאוד! הלב נשבר!'', אמר הבוקר יאיר נגיד, ראש מנהל התרבות בעיריית באר שבע. 

איגוד המוזיקאים בישראל, עיל''ם, ספד לו הבוקר: ''קהילת מוסיקאי ישראל אבלה על מותו של חברנו, גדי בן אלישע, שהלך לעולמו.
גדי, במקור מבאר שבע, עבד וליווה מוזיקלית שורה ארוכה של מוזיקאים ביניהם דני ליטני, דני סנדרסון, אריק סיני, שם טוב לוי, שרון חזיז ופבלו רוזנברג, ונטל חלק בהפקות מוזיקליות רבות. אנו משתתפים בצער בני משפחתו ומאחלים להם שלא ידעו עוד צער''.

וידאו: דני ליטני עם גדי בן אלישע ז''ל (יוטיוב)


וידאו: גדי בן אלישע עם ההרכב של שם טוב לוי (יוטיוב)
​​​​​​​



המוזיקאי פבלו רוזנברג כתב: ''גדי אהוב שלי. אין לי מילים לתאר את העצב שירד עליי עכשיו עם הידיעה שהמשכת הלאה במסע. הערב אנחנו חוזרים להופיע אחרי חצי שנה וההופעה הזאת תהיה בשבילך-עבורך. Rest in peace my brother אני כבר מתגעגע''.


גדי אהוב שלי♥ אין לי מילים לתאר את העצב שירד עליי עכשיו עם הידיעה שהמשכת הלאה במסע. הערב אנחנו חוזרים להופיע אחרי חצי שנה וההופעה הזאת תהיה בשבילך-עבורך. Rest in peace my brother אני כבר מתגעגעߒ‹

Posted by ‎פבלו רוזנברג‎ on Monday, August 24, 2020

יהי זכרו ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load