• 09 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: נער מרהט השתולל עם שופל, שוטרים ביצעו ירי אזהרה

מרדף במושב צוחר: נער בן 16 גנב שופל והשתולל איתו, תוך שהוא מסכן אחרים וגורם לנזק ברכוש. השוטרים ירו לעבר הרכב על מנת לנסות לעצור אותו

השופל נוגח בשער הברזל וממשיך בנסיעה (צילום: משטרת ישראל)

מרדף של שוטרי משמר הגבול אחר שופל הסתיים במעצרו של קטין תושב רהט, ללא רישיון נהיגה - ובנזקים שהוא גרם לציוד ורכוש חקלאי באזור צוחר שבדרום.

וידאו: המרדף בצוחר (צילום: משטרת ישראל)

שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל הפועלים במגזר הכפרי למניעת עבירות חקלאיות הבחינו הבוקר במהלך פעילות שגרתית באזור היישוב צוחר שבמועצה האזורית אשכול שבדרום, בטרקטור מסוג שופל ובו נהג שנראה להם צעיר מאוד אשר העלה את חשדם. 
​​​​​​​
השוטרים עקפו אותו, עצרו בצד וסימנו לו לעצור כשבשלב הזה הוא החל להימלט בנסיעה פרועה נגד כיוון התנועה תוך סיכון חייהם של השוטרים ומשתמשי הדרך. במהלך המרדף השופל ירד לשטחים החקלאיים של היישוב צוחר תוך פגיעה ברכוש וציוד חקלאי וגרימת נזק בין היתר למספר שערים חקלאיים אותם פרץ בניסיון להימלט. 

השוטרים ירו מספר כדורים לעבר גלגלי השופל שהמשיך בנסיעה פרועה עד שנכנס לאזור ממנו לא יכל להימלט. אחד השוטרים הצליח לטפס על השופל, לפתוח את הדלת ולעצור את החשוד.  החשוד, קטין תושב רהט נהג בשופל ללא רשיון נהיגה כלל והוא נעצר להמשך חקירה במשטרת ישראל. 

תגובות

End of content

No more pages to load