• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיריית ב''ש: ''לראשונה ב''ש חצתה את רף ה-79% הזכאים לבגרות''

עיריית ב''ש: ''מדובר בשיעור זכאות של 79.2% כולל החינוך המיוחד וב- 83.9% (ללא החינוך המיוחד). לא מדובר על עליה חד פעמית אלא על מגמה יציבה ומובהקת בבאר שבע. עלייה של כ- 25% בעשור האחרון''

ראש עיריית ב''ש לפני שנה, פותח את שנת הלימודים. השנה זה ייראה אחרת (צילום: עיריית ב''ש)

''לראשונה בהיסטוריה של העיר באר שבע, עוברת מערכת החינוך את רף 79% הזכאים בבחינות הבגרות, כך עולה מחשיפת הישגי הבגרויות בישראל לשנת 2019, כפי שפרסם הבוקר (רביעי, 26/8) משרד החינוך. מדובר בשיעור זכאות של 79.2% כולל החינוך המיוחד וב- 83.9% (ללא החינוך המיוחד). לא מדובר על עליה חד פעמית אלא על מגמה יציבה ומובהקת בבאר שבע. עלייה של כ- 25% בעשור האחרון'', אומרים הערב בעיריית ב''ש.

''במקביל העיר באר שבע יכולה להתגאות באחוז הנשירה מהנמוכים בישראל, 0.9 אחוז. ביטוי ממשי לכך שנלחמים על כל ילד בעיר. בנוסף, נרשמה עלייה במספר הלומדים 5 יחידות לימוד במתמטיקה ואנגלית'', מוסרים מהעירייה.

''עוד יצוין כי לא פחות מ- 10 בתי ספר על יסודיים בעיר דורגו על ידי משרד החינוך כבתי ספר מצטיינים. בתי ספר שהצטיינו בהישגיהם הערכיים, החברתיים והלימודיים בשנה החולפת. חשוב לציין כי אחוז הזכאים אינם חזות הכול. תלמידי העיר באר שבע בולטים גם באחוזי ההתנדבות והעשייה החברתית'', אומרים בעיריית באר שבע.

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': " חינוך ילדנו עומד בראש סדר העדיפויות העירוני על כן אנו משקיעים ונשקיע את כל המשאבים הנדרשים לצורך כך במסגרת האמצעים העומדים לרשותנו. מערכת החינוך בעיר מעודדת לסקרנות ולמידה, מערכת המאמינה בזכותם של כל תלמידה ותלמיד להזדמנות שווה, מערכת איכותית שתמשיך לעשות זאת במקצועיות ובאהבה. עקרונות אלו היו וימשיכו להוות נר לעשייתנו החינוכית."
 
מ"מ וסגנית ראש העיר מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר: " מערכת החינוך של העיר באר שבע נמצאת בשנים האחרונות בתנופת עשיה וצמיחה תוך בנייתם של מודלים חינוכיים חדשניים הנלמדים ומיושמים בכל הארץ הן בהיבט הלימודי והן בהיבט הערכי. העיר באר שבע שמאמינה בכל מחנכת ומחנך ובכל ילדה וילד, תמשיך כל העת בקידום החזון העירוני, המחבר בין ידע, ערכים ומחויבות אישית וחברתית. החיבור הייחודי בין כל אלו ימשיך להוביל אותנו להישגים בכל התחומים, תוך שאנו מציבים לעצמנו בכל פעם מחדש יעדים נוספים ופועלים להגשמתם."
 
ראשת מינהל החינוך בעיריית באר שבע, זהבה הראל: " בבאר שבע פועלת תכנית מערכתית לחינוך וקידום ההישגים במובנם הרחב, תכנית, המציבה רף גבוה של שאיפות למצוינות ולהצטיינות. תכנית זו כוללת בין היתר הגדלת שיעור הזכאות הכללי, הגדלת שיעור תעודות הבגרות האיכותיות, צמצום נשירה כל העת, קבלת והכלת ילדי החינוך המיוחד מהעיר והמטרופולין בכל מוסדות החינוך, עידוד הבגרות החברתית וערך הנתינה וקידום אקלים חינוכי מיטבי. "

תגובות

End of content

No more pages to load