• 05 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הוארך מעצרו של הרב נתנאל שריקי מנתיבות, החשוד בהטרדות מיניות

בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה והאריך ב-3 ימים את מעצרו של הרב שריקי, שהוגשו כנדו תלונות על הטרדה מינית. בעת הדיון, הרב הכחיש את המיוחס לו ואמר כי המתלוננות פעלו ממניעים פסולים

הרב שריקי, כפי שצולם באירוע בנתיבות (צילום ללא קרדיט)

בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה והאריך בשלושה ימים את מעצרו של הרב נתנאל שריקי מנתיבות שנעצר אמש. בקשתו של הסניגור להטיל צו איסור פרסום על שמו של החשוד נדחתה ע״י בית משפט. מהמשטרה נמסר כי קיים חשד לקורבנות נוספים וצוות החקירה פועל לאיתורם. הרב שריקי, מצדו, הכחיש בבית המשפט את המיוחס לו.

הרב נתנאל שריקי חשוד בביצוע מעשה מגונה במטופל והוגשו תלונות כנגדו על ידי שתי מטופלות. לדבריו, הנשים שהתלוננו נגדו פועלות ממניעים פסולים. הפרשה ידועה בנגב מזה מספר ימים, אבל שמו של הרב היה אסור בפרסום. כנגד הרב הוגשו תלונות בתחנה במרכז הארץ ובנתיבות. את החקירה עורכת משטרת באר שבע. 

וידאו: הרב שריקי במהלך שיעור, יוצא נגד תחרויות של מלכות יופי (ארכיון)

עו"ד סוזי עוזסיני ארניה מייצגת את המתלוננות. היא אמרה בהתייסחה להארכת המעצר: "הארכת מעצרו של הרב שריקי מלמדת כי בית המשפט התרשם כי קיים חשד סביר המצדיק את המשך מעצרו. אני מברכת על כך שמשטרת ישראל פועלת במלוא הרצינות וחוקרת את הפרשה בעניינו של הרב לעמקה''.

''הנשים המתלוננות משתפות פעולה באופן מלא עם גורמי החקירה במטרה להוציא את האמת לאור בנוגע לאופן התנהלותו. המעשים המיוחסים לו נראים מתוך העדויות כמעשים דומים ושיטת ביצוע".

יו"ר נעמת, חגית פאר: ״אני קוראת למשטרת ישראל להפיק לקחים ממקרי עבר ולטפל ביד קשה בכל מי שיאיים או יסית נגד המתלוננות. ניסיון העבר מלמד אותנו שזה רק עניין של זמן עד שגיבורי מקלדת יהפכו את הקורבנות לכאורה לנאשמות. אני מברכת את המשטרה על מאמציה להגיע לחקר האמת בפרשה אך במקביל יש לגלות אפס סובלנות לכל תופעה של שיימינג ואיומים נגד המתלוננות ברשתות החברתיות. עלינו לגרום לנשים אמיצות נוספות לצאת ולהתלונן במצבים כאלו- רק מעטפת תמיכה המלווה באכיפה מחמירה תבטיח זאת״.

תגובות

End of content

No more pages to load