• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתבי אישום בפרשת האונס הקבוצתי באילת הוגשו בבימ''ש המחוזי בב''ש

בבימה''ש המחוזי בב''ש הוגשו 11 כתבי אישום חמורים נגד שני גברים מהצפון וקבוצת נערים מהדרום שתקפו לפני שלושה שבועות נערה בת 16 במלון הים האדום באילת

מפגינים בכניסה לבית המשפט (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

בבית משפט המחוזי בבאר שבע הוגשו היום (רביעי ) 11 כתבי אישום חמורים נגד שני גברים מהצפון וקבוצת נערים מהדרום שתקפו לפני שלושה שבועות  נערה בת 16 במלון הים האדום באילת .

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין רותם יוחנני הר ציון מיוחסת עבירת האונס לארבעה חשודים, שני גברים בני 27 מהצפון ושני אחים בני 17 ממושב באיזור לכיש. השאר הואשמו בעבירות סיוע לאונס ואי מניעת פשע. מחקירת המשטרה עולה כי הנערה בת ה-16 הגיע לאילת עם חברותיה בתאריך 10 לאוגוסט והן שכרו דירה בעיר . מאוחר יותר הנערות הגיעו למלון ''הים האדום''  באילת שם נפשו קבוצת נערים ממושבים  בדרום.

על פי פרטים מכתב האישום שהותרו לפרסום, הנאשמים 2-1, איליזיר מאירוב (27) ואיסי רפאילוב (28) מחדרה, והנאשמים 7-6, אחים תאומים בני ה-17 מהיישוב בדרום הארץ, ביצעו עבירות של אינוס בנסיבות מחמירות כלפי קטינה בת כ- 16 בבית המלון "הים האדום" באילת, שלא בהסכמתה החופשית, תוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית, ובהיותם בחבורה.

יתר הנאשמים, אושר שלמה (19) מיישוב נוגה ו-6 קטינים נוספים, ביצעו כל אחד לפי חלקו עבירות של סיוע לאינוס ועבירות של מעשים מגונים, בכך שחלקם נכחו בעת ביצוע מעשי האינוס וסייעו לו בעצם נוכחותם, צחקו והתבוננו במתרחש ובכך אפשרו והקלו על ביצוע מעשי האינוס, וכן אחרים שהתבוננו בקטינה ששכבה ערומה על המיטה וזאת לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני ומבלי שעשו דבר על מנת לעצור את מעשי האינוס שהתבצעו בחדר.

קטעי וידאו: מפגינים מחוץ לבית המשפט בב''ש (צילומים: משה פריאל, דוברות המשטרה)


מהחקירה עולה כי ארוע האונס האכזרי החל כאשר הנאשם המרכזי, צעיר בן 27, פנה לנערה במטרה להתחיל איתה היא דחתה אותו בטוענה שהוא מבוגר ממנה. הוא לא וויתר וכמה שעות מאוחר יותר כשהיא חשה ברע לאחר ששתתה אלכוהול ,אותו צעיר הציע לה על פי החשד עזרה,תוך שהוא מתחזה לחובש והוביל אותה לחדר 216 ושם אירע האונס .

בצילומי האבטחה שהגיעו לידי המשטרה ניתן לראות לפחות 16 נערים וצעירים ההולכים לכוון החדר  ומזמינים זה את זה אליו .
במשטרת המחוז הדרומי הוקם צוות חקירה  מיוחד בראשות סגן ניצב דורון אלוני שעבדו באנטנסיביות ובזריזות בחקירת הפרשה המזעזעת במהלך החקירה נעצרה גם מנהלת המלון בחשד לאי מניעת פשע אולם היא שוחררה. ראוי לציין כי מחוץ לבית המשפט הפגינו פעילים חברתיים כהזדהות עם הנערה הנאנסת .
​​​​​​​
צילום: משה פריאל


בית המשפט אסר לפרסם את כתב האישום ואת בקשת המעצר, למעט הנאמר בהודעה זו מטעמו. ביחס לשאר החשודים בפרשה, טרם התקבלה החלטה סופית.

תגובות

End of content

No more pages to load