• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: הפעילו בתי הימורים וסחטו באלימות בעלי חובות בדימונה

4 עצורים בפרשיית ''הטוב ביותר'': על פי החשד, הפעילו בתי הימורים בלתי חוקיים בדימונה, הילוו כספים בשוק האפור למהמרים וגבו חובות תוך הפעלת אלימות

צילום הדמיה. קרדיט: Image by tookapic from Pixabay

הסיפור שמסעיר את דימונה: המשטרה השלימה חקירת פרשיית "הטוב ביותר" תוך מעצרם של חשודים בביצוע עבירות סחיטה באיומים וניהול בתי הימורים בדימונה. מהמרים שנקלעו לחובות גבו מהחשודים כספים בשוק האפור תמורת ריבית וכשאחרו בתשלום, כך עולה מהחקירה, הפעילו כנגדם אלימות.

המשטרה מתירה לפרסם היום, שישי, כי ביחידה המרכזית מרחב נגב של משטרת ישראל נפתחה חקירה בחשד לביצוע עבירות סחיטה באיומים, ניהול בתי הימורים נעשה בידי ארבעה חשודים.

ב-17 באוגוסט,  עם המעבר לשלב הגלוי בחקירת פרשיית "הטוב ביותר", נעצרו בידי חוקרי ימ"ר נגב ובשיתוף פרקליטות דרום ורשויות המס, ארבעה חשודים. מהמשטרה נמסר כי על פי החשד ישראל בסט, תושב דימונה בן 34, ביצע עבירות של סחיטה באיומים, ניהול בתי הימורים לא חוקיים עם שלושה תושבי דימונה נוספים אשר כאמור נעצרו אף הם. 

על פי החשד, החשודים הלוו לתושבי דימונה כסף בשוק האפור בריבית, לרבות לתושבי העיר אשר הימרו בבתי ההימורים הלא חוקיים השייכים לחשודים, אשר נערכו בהם משחקי קלפים . לווים שלא עמדו בתנאי התשלום 0  הופעלו כנגדם ריבית פיגורים תוך נקיטת מאפייני אלימות. 

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת וב-31 באוגוסט  הגישו חוקרי ימ"ר נגב הצהרת פרקליטות דרום ומעצרם של החשודים הוארך עד הבוקר והיום צפוי כנגדם כתב אישום ובקשת מעצרם עד תם ההליכים.

תגובות

End of content

No more pages to load