• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אישה נהרגה, 3 בני משפחתה נפגעו בתאונה ליד פעמי תש''ז

תאונה קשה בכביש 293, סמוך לפעמי תש''ז לכיוון קלחים: משפחה שלמה נפגעה. בת 40 נהרגה, 3 נפצעו בהם נערה בת 14 שנלכדה בתוך הרכב

צילום ארכיון: דוברות מד''א

תאונה קטלנית הערב בנגב: רכב פרטי התנגש ברכב מסחרי, נוסעי הרכב הפרטי נפגעו. בשעה 00:17 התקבל דיווח במד"א  על תאונה קשה בין שני כלי רכב, בכביש 293 סמוך לפעמי תש"ז. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 40 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה שלושה פצועים, בהם שניים במצב קשה, נערה כבת 14 שהייתה לכודה, וגבר כבן 60 עם חבלה רב מערכתית,  פצוע  בינוני כבן 40, עם חבלת ראש, בהכרה. 
מדובר בתאונה חזיתית בין רכב פרטי עם שלושה נוסעים, לרכב מסחרי עם נהג בלבד. 

פאראמדיק מד"א נג'יב סאנע סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש, באחד מכלי הרכב נסעו 3 בני משפחה במושב ליד הנהג נלכדה אשה כבת 40, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה, נערה כבת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה,  עם חבלות בראש ובגפיים, נהג הרכב גבר כבן 40 יצא בכוחות עצמו כשהוא עם חבלות בגפיים, ברכב המסחרי נהג גבר כבן 60 הוא היה מעורפל הכרה עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב חבישות ומתן נוזלים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים , כשמצבו של אחד קשה ושנים בינוני."

גונן אורן, חובש באיחוד הצלה שהגיע לזירה, סיפר: ''מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לנפגעים".

טל וינברג חובש איחוד הצלה שהיה בזירה: "למרבה הצער נקבע מותה של גברת כבת 40 בזירת התאונה. כמו כן צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים מכלי הרכב".

צוות זק״א נתיבות טיפל בזירה הקשה.

מפה: איזור התאונה (גוגל מפות)

תגובות

End of content

No more pages to load