• 22 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''יוצאים רבעוש'! מופעי תרבות בפארקים, בשוק, בעסקים ובעיר העתיקה

קרקסים והפעלות בפארקים, מוסיקה קלאסית וצוענית בשוק, קונצרט ומחול מודרני בישפרו פלאנט, מופעי רוק מול פאבים ובתי קפה – כל אלה ועוד יתקיימו במהלך שלושה "רבעושים" בחודש ספטמבר ברחבי באר שבע, החל מה-9.9

סיור בשוק העירוני - (צילום: I LOVE BASH)

עיריית באר שבע באמצעות חברת כיוונים מזמינה את הקהל הרחב לשלושה "רבעושים" (רביעי עד שישי ) של תרבות ברחבי העיר. מופעי מחול, מוסיקה, תאטרון, סדנאות וקרקס. כל המופעים יתקיימו בבתי עסק, בעיר העתיקה, במסעדות, במרכזיים מסחריים, בפארקים ובשוק העירוני. האירועים עתיקיימו בין התאריכים 9.9-25.9.

מטרת האירועים היא לחזק ולתמוך באמנים המקומיים ובעסקים בעיר ובד בבד גם לאפשר לתושבים ליהנות ממופעי תרבות איכותיים ומקוריים באוויר הפתוח, בהתאם להנחיות התו הסגול. בין האמנים המשתתפים בפרויקט: להקת המחול קמע, הסינפונייטה הישראלית באר שבע, להקת המחול סול, דוד פרץ, איתי פרל, שחקני תיאטרון הפרינג' ועוד. 

ראש העיר רוביק דנילוביץ': "באר שבע הופכת מיום ליום למעצמה תרבותית בלתי מתפשרת, מוסדות התרבות והאמנים הם חלק בלתי נפרד מהצמיחה של העיר בשנים האחרונות. לכן היה לנו חשוב לאפשר לכל האמנים והמפיקים הבאר שבעים להשתתף באירועים. הרעיון ל "יוצאים רבעוש" נולד מתוך מחשבה שבתקופה לא פשוטה זו חשוב לחבר בין התרבות, לעסקים וכמובן לקהילה. אנשים צמאים לתרבות, זה כמו אוויר לנשימה. אז עד שיפתחו אולמות התרבות החלטנו להביא את התרבות לרחוב, למרחבים הפתוחים, לעסקים המקומיים שגם הם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה וזה הזמן לחזק ולהעצים גם אותם" 

פירוט האירועים: https://bit.ly/2ESLl8l
כל האירועים מתקיימים בכפוף לתו הסגול ותחת הנחיות משרד הבריאות
תגובות

End of content

No more pages to load