• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סולידריות עם הנזקקים: וועד עובדי ברום תרם את המענק לכל אזרח

אסף ממן, מור דהן, גרום זרביב ואושרית עובדיה יצרו קשר עם יו"ר עמותת ''נאיר'' יאיר שושן ויו"ר העמותה החדשה ''אור - נותנים באהבה'' אלינור רווח אזולאי ושמעו מהם על המציאות הלא פשוטה של משפחות בב''ש

צילום: ארגון נאיר

זוכרים את מענק הקורונה שהממשלה העניקה לכל האזרחים? אז כמו שהרגשתם זאת באווירה  לא כולם בחרו לבזבז אותם כדי להניע את הכלכלה, יש כאלו שבחרו לתרום את המענק עבור משפחות נזקקות...

ביניהם היו וועד העובדים של "תרכובות ברום" ובראשם היו"ר אבנר בן סניור היקר. הם החליטו להרים יוזמה ולהציע לעובדים מתוך רצון וסולידריות לתרום את המענק או חלק ממנו וההצעה זכתה להיענות מלאה.

חברי הוועדה : אסף ממן, מור דהן, גרום זרביב ואושרית עובדיה יצרו קשר עם יו"ר עמותת ''נאיר'' יאיר שושן ויו"ר העמותה החדשה שבתהליכי הקמה ''אור - נותנים באהבה'' אלינור רווח אזולאי ונפגשו איתם לשמוע מהם על המציאות הלא פשוטה של משפחות ועל העשייה המוכרת והמבורכת שלהם למען העיר.

צילום: ארגון נאיר

לאחר דיונים ושיתוף כל חברי הוועדה והעובדים הם קבעו להיפגש ברמת חובב אצל יושב הראש אבנר וקיבלו מהם תרומה מכובדת של תווי קנייה לזריקת מרץ ודחיפה להצליח ולסייע לכל המשפחות והעניקו להם חלק מהתווים שאספו יחד עם עוד מספר עמותות שזכו לסיוע בעובדי ברום.

מטרת התווים מיועדת כולה למשפחות מעוטי יכולת שצריכות סיוע של קניית מזון לפני ראש השנה הקרב ובא. חברי הוועדה לא הסכימו לראשי העמותות כלל להודות להם מאחר והרגישו שהם אלו שצריכים להודות בשם כל העובדים על הזכות שנפלה בחלקם ושהם שמחים לדעת שתרומתם הולכת לשמח ולהאיר הרבה מאוד משפחות לקראת החג.

מיאיר ואלינור נמסר כי הם ממש לא רואים את המעשה הרחב לב הזה של עובדי ברום כמובן מאליו ורוצים להודות בשם כל המשפחות לכל אחד ואחת שנתנו באהבה ובמאור פנים.

תגובות

End of content

No more pages to load