• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברת ראדא פתחה שלוחה בפארק ההיי טק בב''ש

החברה עוסקת בטכנולוגיה ביטחונית ונסחרת בבורסה האמריקאית. עד כה, פעלה משלוחתה בנתניה

חנוכת משרדי ראדא (צילום: יח'צ)

חברת ראדא הישראלית הנסחרת בנאסד"ק העוסקת בפיתוח ובייצור של מכ"מים טקטיים לכח המתמרן מקימה מרכז פיתוח בפארק ההייטק גב ים נגב בבאר שבע. מדובר במרכז הפיתוח השני של החברה, שפעלה עד לאחרונה רק מנתניה. ראדא ממשיכה לגייס מהנדסי פיתוח באתריה השונים, עם דגש על פיתוח מענה לאתגרי בינה מלאכותית ואלגוריתמיקה ופיתוח תוכנת מכ"מים בשלוחה הבאר-שבעית.

בפארק ההייטק גב ים נגב בבאר שבע  פועלות קהילות מפתחים, היוצרות חיבורים עסקיים ושיתופי פעולה. ראדא מצטרפת לחברות היי-טק מובילות נוספות שכבר פועלות בפארק ביניהן WIX, IBM, Dell, אלביט מערכות וחברות סטארט אפ נוספות דוגמת חברת מורפיסק המעסיקה כבר 80 מפתחים ואנשי תוכנה והוקמה על בסיס פיתוח של מעבדות הסייבר באונ' בן גוריון. כמו גם הסטארטאפ סיראג' המעסיק 20 מהנדסים ומפתחים מהחברה הבדואית במטרה לשלבם בתעשיית ההיי-טק.

מנכ"ל ראדא, דב סלע: "הצמיחה המואצת שראדא מציגה בשנים האחרונות באה לידי ביטוי גם בהקמת מרכז פיתוח חדש בפארק ההייטק גב ים נגב. אנחנו שמחים להיכנס אל הפארק, ולהפוך את העבודה בראדא לנגישה עבור כל תושבי הנגב והדרום שביניהם ישנם כישרונות גדולים מאוד. אנחנו שמחים גם ליהנות מהחיבור שמציע הפארק לאוניברסיטת בן גוריון ומאמינים שנייצר יחד שיתופי פעולה מעניינים".

רועי צוובנר, מנכ"ל פארק ההיי-טק גב ים נגב: "אנחנו שמחים שהחזון הענק של פארק ההיי-טק גב-ים נגב בבאר שבע ממשיך לקרום עור וגידים גם בתקופה זו, עם ההצטרפות של חברות מובילות כמו ראדא לפארק. החיבור של החברה לא מסתיים בהצטרפות לאקוסיסטם טכנולוגי המתפתח כאן, אלא גם בעובדה שראדא מפתחת טכנולוגיות מתקדמות המגינות על תושבי עוטף עזה והדרום. כך נוצר בנוסף לפיתוח הטכנולוגי גם חיבור ערכי וגיאוגרפי שיש לו ערך עצום בעינינו, עבורנו זו גאווה גדולה".

תגובות

End of content

No more pages to load