• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''תביאי את הכסף יא בת ז*** או שאני רוצח אותך''

כתב אישום נגד אילן לוי, תושב ב''ש, בן 58, ששדד את סניף הדואר ברח' הנרייטה סאלד באיומי סכין פלסטיק. לא הזיז לו שהכירו אותו בסניף ושהכל מצולם - הוא יצא מהשוד עם 6,600 שקל ביד

צילומי הדמיה: גוגל מפות, Dudhatrajesh / CC BY SA 4.0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום בגין שוד סניף דואר בב"ש. על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עינת בלנרו, הנאשם אילן לוי, בן 58, נכנס ב-4 בספטמבר  בשעות הבוקר לסניף הדואר ברחוב הנרייטה סאלד בבאר שבע, ניגש לדלפק, כשהוא אוחז סכין פלסטיק בידו, הושיט את ידו המאוגרפת ובה הסכין לכיוון העובדת ודרש את הכסף.

המתלוננת, שחששה מפני הנאשם, הושיטה לו שטרות כסף מזומן בסכום כולל של 6,600 ₪. הנאשם נטל את הכסף ונמלט עמו מהסניף. התיק נחקר ע"י היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת ב"ש. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירת שוד. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

מכתב האישום עולה, כי לוי הושיט את ידו המאוגרפת ובה הסכין לכיוון המתלוננת ואמר לה: "תביאי את הכסף י'בת זונה, או שאני רוצח אותך", או מילים בדומה לכך. המתלוננת אמרה לנאשם "לא חבל שאתה עושה את זה? יש פה מצלמות ומכירים אותך". הנאשם השיב : "לא אכפת לי, תביאי את הכסף" או מילים בדומה לכך. המתלוננת, שחששה מפני הנאשם הושיטה לו שטרות כסף מזומן בסכום כולל של 6,600 ₪. הנאשם נטל את הכסף ונמלט עמו מהסניף.

תגובות

End of content

No more pages to load