• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בוטלו אירועי ''יוצאים רבעוש'', עליה בתחלואה תביא לסגר על שכונות

העירייה מבטלת את סדרת אירועי התרבות ומזהירה: עליה בתחלואה תביא לסגר והגבלות על שכונות בב''ש. בב''ש 493 חולים פעילים, 232 נתגלו בשבוע האחרון

בוטלו האירועים (צילום: I LOVE BASH)

מכה לאירועי התרבות בב''ש ואזהרה לתושבים: העליה החדה במספר המאומתים גרמה לביטול אירועי ''יוצאים רבעוש''. אתמול, רביעי, עוד הספיק להתקיים אירוע במתחם ישפרו פלאנט, הבוקר, אחרי העליה החדה בתחלואה, הוחלט לבטל אותם סופית. בעירייה מזהירים, כי עליה בתחלואה עלוןלה להביא לסגר על שכונות בעיר.

מעיריית באר שבע נמסר כי ''לאור העליה המשמעותית במספר המאומתים/חולים בנגיף קורונה ומתוך אחריות לשלום ובריאות הציבור, אנו נאלצים לבטל את אירועי "רבעוש" (אירועי תרבות בפארקים, בתי עסק ושוק עירוני)''.

בעיריית באר שבע לא שוללים סגר על שכונות, אם תתגלה בהן תחלואה חריגה: ''המשך עליה במספר המאומתים/חולים עלול להביא לסגר ולהגבלות חמורות על שכונות, כפי שקורה בערים אחרות בארץ''. 

''אנו קוראים לציבור להישמע להנחיות משרד הבריאות, לרבות עטיית מסכות אף ופה, הימנעות מהתקהלויות ושמירה על בידוד במידה ונחשפתם לחולים/מאומתים''.

''אנו בפתחו של סוף שבוע, אנא הקפידו על ההנחיות גם בבילוי במסעדות, בבתי הקפה ושאר מקומות הבילוי, ובעת עריכת הקניות במרכולים ובשוק העירוני''.

תגובות

End of content

No more pages to load