• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''ממשלת ישראל תתעשתו, אחרת יהיה פה מרד''

''קובץ התקנות לסגר המתקרב הוא מסמך מקומם, שכל כולו לחצים פוליטיים, ואפליה ברורה של הציבור הכללי'', מזהיר יו''ר וועדת הקורונה לשעבר, ח''כ עופר שלח

ח''כ עופר שלח (צילום: יח''צ - צילום מסך ללא קרדיט)

שלושה ימים לכניסת הסגר לתוקפו וכבר נשמעים קולות המזהירים מפני הבילבול והיעדר המידע המבוסס.  חה"כ עפר שלח, לשעבר יו"ר וועדת הקורונה (יש עתיד-תלם), מזהיר: "ממשלת ישראל, יש לכם 48 שעות להתעשת, אחרת עלול להיות פה מרד".

וידאו: ח''כ עופר שלח (צילום: ללא קרדיט)
​​​​​​​

"קובץ התקנות לסגר המתקרב הוא מסמך מקומם, שכל כולו לחצים פוליטיים, ואפליה ברורה של הציבור הכללי'', אומר ח''כ שלח. ''מצד אחד סוגרים ענפים שלמים שלא צריך לסגור, מתיירות כפרית ועד חנויות במרחב הפתוח, ומצד שני מחריגים אישה שהולכת לטבילה במקווה ומגדירים את ארבעת המינים כמוצרים חיוניים''. 

''שוק מחנה יהודה יהיה פתוח, אבל שוק הכרמל ייסגר'', אומר שלח, למעשה, גם בשוק בבאר שבע אל מבינים למה חבריהם בירושלים, בשוק מחנה יהודה שהוא מעוז ליכודי, יוכלו לפתוח והם, בבאר שבע, לא. 

''מותר יהיה להכניס עשרות אנשים לבית כנסת, אבל אסור למשפחה לבלות את החג בצימר, בלי לראות אף בן אדם אחר. אף אחד לא מבין את זה. אף אחד לא יאמין לזה. צריך לקיים הנחיות, אבל איך יקיימו הנחיות כאלה? יש לממשלה עוד 48 שעות להתעשת. אחרת, חס וחלילה, נראה פה מחזות של אי ציות, כפי שלא ראינו מעולם״. 

תגובות

End of content

No more pages to load