• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שלום באזורנו? ירי על הדרום בזמן הנאומים בבית הלבן

הפלסטיני החליטו לקלקל את פסטיבל השלום של נתניהו: בזמן הנאומים על מדשאת הבית הלבן - ירי רקטות לעבר הדרום

אזעקה בדרום בזמן הטקס בבית הלבן (צילום מסך מתוך השידור / כאן 11)

משק כנפי ההיסטוריה? באשדוד ובאשקלון נאלצו לרוץ למרחבים המוגנים בזמן הטקס בבית הלבן, בהשתתפות רוה''מ נתניהו, הנשיא טראמפ ובכירים מאיחוד האמירויות. על פי דיווחים, נורו לעבר ישראל שתי רקטות וככל הנראה, אחת יורטה. רק לפני פחות משעתיים, גורמים במשלחת הישראלית אמרו כי הפלסטינים מביעים נכונות להצטרף למהלך. הערב ככל הנראה, הבינו למה הכוונה. 

הנזק לאחת החנויות באשדוד (צילום: רץ ברשתות ללא קרדיט לצלם)

על פי דיווחים ראשוניים, נשמעו קולות נפץ. רקטה יורטה מדרום לאשקלון, נבדקים פרטים באשר לנפגעים באשדוד, ככל הנראה מזכוכיות.

מזק"א נמסר כי בהמשך לאזעקות צבע אדום בגזרת אשדוד, צוותי מד"א מטפלים במרכז העיר ב-5 נפגעים, בהם אחד בינוני והשאר קל, מפגיעת רסיסים.

מהמשטרה נמסר כי שוטרים וחבלני המשטרה הוזעקו לזירת נפילה באשדוד. כוחות המשטרה סגרו את זירת האירוע ובשלב זה מבצעים את משימתם להסרת הסכנה במקום, טיפול חבלני המשטרה בפריט הרקטי וחלקיו באופן מקצועי למניעת פגיעה בנפש והשבת החיים למסלולם במקום.

וידאו: רגע הפיצוץ (צילום: עריית אשדוד)
​​​​​​​


מדובר צה"ל נמסר: ''בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו שיגור אחד''.

הרקטה שפגעה באשדוד (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

כתבנו בכנסת משה פריאל קיבל תגובה מראש עיריית אשדוד, יחיאל לסרי: ''כעיר שחוותה אינספור אירועי ירי של טילים אנחנו לא מופתעים, ויחד עם כוחות הביטחון וההצלה יודעים להכיל את האירוע ונערכים לבאות''.


וידאו: הירי על אשדוד, בזמן הנאומים (קטעי וידאו רצים בערוצי טלגראם ללא קרדיט)​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load