• 03 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לאחר מאבק במחלת הסרטן: מירית הררי הלכה לעולמה

הררי, בת 52, רעייתו של השדרן דידי הררי, הייתה נשיאת סח''י, עמותה המסייעת לנוער ומשפחות במצוקה. לפני שנתיים התבשרה כי לקתה בסרטן הלבלב ובמהלך מחלתה, כתבה על מאבקה ברשתות החבתריות

מירית הררי ז''ל (צילום: מתוך אלבום משפחתי)

מירית הררי, רעייתו של השדרן דידי הררי, נפטרה הבוקר, ראשון והיא בת 52.  מירית ז''ל אובחנה במחלה לפני שנתיים בדיוק. לאורך כל תקופת מחלת שיתפה את המאבק ברשתות החברתיות. רק לאחרונה הכניסו בני הזוג את בתם אבישג לחופה ובשבוע שעבר, הודיע נשיא המדינה ראובן  ריבלין למירית, ששימשה כיו"ר הוועד המנהל של סח"י (סיירת חסד ייחודית), כי זכתה ב"אות הנשיא להתנדבות" לשנת 2020. 

בית החולים איכילוב, בו הררי הייתה מאושפזת, הודיע על דבר מותה הבוקר: "המרכז הרפואי איכילוב ת״א מודיע בצער רב על מותה של מירית הררי לאחר מאבק הירואי במחלת הסרטן. מירית הלכה לעולמה הבוקר, חג ראש השנה, כשהיא מוקפת בבני משפחתה. יהי זכרה ברוך!".

וידאו: מירית ז''ל, בכתבה של כאן 11 (צילום: כאן 11 תאגיד השידור הישראלי)
​​​​​​​

דידי ומירית קשורים לנגב בעשיה שלהם. דידי נולד במושב ערוגות, סמוך לקריית מלאכי, התגורר בבאר שבע ובדימונה. מזה שנים ארוכות הוא משדר תוכנית ברדיו האזורי. גם פעילותו של ארגון סח''י התחילה בדרום ומירית הייתה חלק מרכזי בעשייה שלו. הנשיא ריבלין כתב לפני שבועיים למירית:  ''​​​​​​​אני שמח לברך אותך בתפקידך החשוב כיו"ר הוועד המנהל של סח"י, על הזכייה באות הנשיא להתנדבות. הפעילות שלכם להוצאת נוער ממעגלי עבריינות ועוני, והתרומה שלכם לצמצום הפערים בחברה הישראלית של בני הנוער מכל הארץ, היא מופלאה ולכן כל כך טבעי עבורנו להעניק לך ולסח"י את אות הנשיא להתנדבות. זה כבוד גדול עבורנו לתת למפעל כל כך חשוב, שאת בראשו, הכרה כזו, ואנחנו גאים בכם ובעשייתכם."

מירית השיבה לו: "אני רוצה להודות לך. זה רגע כל כך משמעותי, חשוב ויקר עבורי. אני בסוף דרכי. בשבילי, בסוף דרכי לקבל את הפרס המשמעותי הזה זה לצאת לדרך עם ברכה עצומה. סח"י זה הסטארט-אפ של היקום בעיניי. הנתינה, אין דבר גדול ממנה וזה אבן הדרך שלנו. לקבל את הפרס הזה זו המתנה הכי גדולה שיכולתי לחלום עליה. וזה לא בשבילי, זה בשביל סח"י והמתנדבים והילדים שבדבר הזה באהבה גדולה."

הנשיא השיב לה: "אין סוף לדרכך. מעשייך ופועלך ילכו איתנו וההתנדבות שלך תלווה אותנו. כל חיינו נזכור שזכינו לחיות לצידך כי את דוגמא ומופת לחברה הישראלית כולה. אנחנו אוהבים אותך, את איתנו עכשיו, ותהיי תמיד. חיבוק גדול".

מירית הררי הייתה נשואה לדידי הררי,  להם שלוש בנות.

יהי זכרה ברוך!

תגובות

End of content

No more pages to load