• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני חיילים מצטיינים מב''ש

גם לעיר באר שבע יש חיילים מצטיינים: סמל אוריאל זרביב - נהג בפלוגת צנחנים, סגן גילי צחר - קצינת חינוך בחטיבה מרחבית

המצטיינים: סגן גילי צחר וסמל אוריאל זרביב (צילומים: דובר צה''ל)

גם לבאר שבע יש חיילים מצטיינים, הזוכים להוקרה ביחידות בהן משרתים ומשרתות.

סגן גילי צחר, תושבת באר שבע, משרתת כקצינת החינוך של החטיבה המרחבית בנימין.  גילי קיבלה השבוע בטקס מיוחד תעודת הצטיינות לרגל ראש השנה ממפקד אוגדת איו״ש, תא״ל יניב אלאלוף.

גילי משרתת מזה כשנה וחצי בתפקיד קצינת חינוך. בין הנושאים בהם עוסקת גילי היא אחראית על ההכנה הערכית והמנטלית של כלל הלוחמים והמפקדים המגיעים לתעסוקה מבצעית (״קו״) בבנימין; קו מן הקשים באיו״ש, הטומן בחובו מורכבויות רבות לחיילים המשרתים בו.  ''במהלך שירותה, גילי הובילה בהצטיינות עשרות פרויקטים חינוכיים וערכיים שנגעו במאות חיילים ולוחמים ששירתו בגזרה. על כל זאת ועוד קיבלה גילי את אות ההצטיינות'', נמסר מדובר צה''ל.

השבוע גם התקיים טקס מצטייני מפקד החטיבה המרחבית ״עציון״, אלוף-משנה אייל שוימר, במהלכו הוענקו תעודת הצטיינות למצטיינים. בין המצטיינים היה גם סמל אוריאל זרביב המשרת כנהג בפלוגת הנהגים של החטיבה. אוריאל מתגורר בבאר שבע.

אוריאל מספר כי הוא חש סיפוק בתפקיד: ״יוצא לי במהלך הנסיעות לפגוש ולדבר עם חיילים רבים, אני נהנה מהשיחות ומהמפגשים״.
על ההצטיינות אוריאל מספר: ״אני משתדל למלא את תפקידי באופן טוב ולהיות נחמד לגורמים איתם אני עובד. כיף לראות שיש הערכה כלפיי״.

מנימוקי קבלת ההצטיינות:
״אוריאל הינו חייל מהמצוינים ביותר. נענה לכל משימה בחיוב ובחיוך, חברותי מאוד ומתנהל היטב בכל סיטואציה אליה נקלע. אוריאל נותן מעצמו אף מעבר לתפקידו, מתמודד עם כל קושי בחדוות עשייה ורתום מאוד לצורכי הגדודים איתם הוא עובד״.

תגובות

End of content

No more pages to load