• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביהמ''ש בב''ש אסר לפרסם את שם החשוד בתקיפת אשתו

ביקורת ברשתות החברתיות בעקבות החלטת בית המשפט בב''ש לפרסם את שמו ותמונתו של תוקף אישתו בערב ראש השנה, ביישוב בדרום - ואלפי גולשים זועמים חשפו את הפרטים. ''זה יכול להרוס מוניטין של 45 שנה'', טען התוקף

זית האירוע ביישוב בדרום - והמחאה ברשתות (צילומים במסגרת מגבלות הפרסום)

בית משפט השלום בבאר שבע אסר לפרסם את שמו של הגבר החשוד בתקיפת אשתו  בערב ראש השנה ביישוב בדרום. אתמול, שישי, הוארך מעצרו של הגבר. נציגי המשטרה וגופי תקשרות ביקשו לפרסם את פרטי התוקף אך השופט ג'ורג' אמוראי קיבל את עמדת הגבר ואסר לפרסם את שמו. בשל כך, כלי התקשורת מנועים מלפרסם את שמו, אבל אלפי גולשים זועמים ברשתות החברתיות פרסמו את הפרטים המלאים של המקרה.

האישה שנפגעה, הותקפה בסכין ומערוך ואושפזה במצב מאוד קשה בבית חולים חולים בדרום, ביקשה לפרסם את פרטי התוקף. התוקף, מצדו, טען כי פרסום שמו יהרוס ''מוניטין של 45 שנה''.

בינתיים, ברשתות החברתיות פורסמו פרטי המקרה, שמו ותמונתו של התוקף וכן קישורים לפרופיל המקצועי באחת הרשתות. גולשים מתחו ביקורת על החלטת השופט. בינתיים, פרויקט מימון המונים החל לגייס כסף על מנת לממן את הטיפול הרפואי של האישה, שעל פי מנהלי הקמפיין ''פניה מרוסקות, שיניה שבורות וריאותיה מחוררות'', אחרי שהותקפה בסכין ומערוך. האישה תזדקק להליך שיקום ארוך ומורכב, אחרי שפניה רוסקו באכזריות.


תגובות

End of content

No more pages to load