• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יום הכיפורים תשפ''א: גל חום והיערכות מיוחדת של משטרה, מד''א וצבא

דווקא בכיפור: עלייה ניכרת במידות החום, שיגיעו לשיאן מחר, שני, עם 36 מעלות בב''ש. צולם יום הכיפורים ייכנס בב'ש בשעה 18:11 ויסתיים מחר, שני, בשעה 19:05

צילום: דני בלר

כיפור לא קל - ולא רק בשל הסגר המחמיר. כניסת הצום היום, ראשון, בבאר שבע - הינה בשעה 18:11. צאת הצום, מחר, שני, בשעה 19:05.

היום יהיה חם, בשעות תחילת הצום, עם כ-36 מעלות ובמהלך הלילה, אז יהיה בבאר שבע חם מהרגיל, עם טמפרטורה של 28 מעלות. גם מחר, שני, כיפור, יהיה חם מרגיל: 22 מעלות בלילה, 36 מעלות ביום. רק מיום שלישי תתחיל ירידה הדרגתית במידות החום וירידה בעומסי החום.

שלושה שירים לכיפור:

חנוך אלבלק: ונתנה תוקף

ברברה סטרייסנד: אבינו מלכינו


ישי ריבו: תוכו רצוף אהבה


במהלך יום כיפור המשטרה, מד''א וצה''ל יעמדו בכוננות מוגברת. תחנות מד"א מתוגברות בחובשים ופאראמדיקים. כונני מד"א בבתים ובבתי הכנסת ישהו עם ציוד רפואי מציל חיים. 
לקראת הצום מומלץ להרבות בשתייה ובמהלך הצום בשל החום הכבד, לשהות במקומות מוצלים וממוזגים ולהימנע מלצאת מהבית. גם במהלך יום הכיפורים ימשיכו במד"א את המלחמה במניעת התפשטות נגיף הקורונה ודוגמי מד"א מהמגזר הערבי יקחו דגימות ביישובי המגזר.

בכל צורך רפואי יש לפנות למוקד 101 של מד"א באמצעות קו החרום 101 או באמצעות אפליקציית 'מד"א שלי' שאף תזהה מידיית את מיקומו של המתקשר ותאפשר לקצר את זמני התגובה.

במד"א פונים לציבור לשמור על הנחיות משרד הבריאות, לאפשר לאמבולנסים, לניידות לטיפול נמרץ, לאופנועי מד"א ולרכבי הבימבולנס הנוסעים בנסיעת חירום תנועה חופשית ללא הפרעה.

גמר חתימה טובה.


תגובות

End of content

No more pages to load