• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הצהרת תובע להגיש כתב אישום נגד החשוד בניסיון לרצוח את אשתו

אביעד משה, בן 45, חשוד כי ב-18 בספטמבר, סמוך לשעה 18:00, תקף את אשתו במערוך ובסכין, גרם לה חבלות חמורות וזאת לנגד עיני בנם הפעוט

מימין: החשוד - אביעד משה. מימין: שירה, בצילום שפרסמה משפחתה (צילומים פורסמו ברשתות חברתיות ובכלי התקשורת)

עם תום מלאכת החקירה תוגש לבית משפט השלום בבאר שבע הצהרת פרקליטות דרום להגיש כתב אישום נגד אביעד משה, בן 45, החשוד בניסיון לרצוח את אישתו, שירה, במצפה רמון. על פי החשד, משה קף במערוך ובסכין את אשתו, גרם לה לחבלות והותיר אותה מתבוססת בדמה. 

ב-18 בספטמבר, סמוך לשעה 18:00, התקבלה קריאה במוקד 100 של המשטרה אודות צעקות לעזרה מבית במצפה רמון. השוטרים שהגיעו למקום, נכנסו לבית והבחינו בשירה, שרועה על רצפת הבית ועליה סימני חבלה קשים. על פי החשד, אביעד משה היכה בפניה במערוך ודקר בסכין, לנגד עיניו של בנה הפעוט. השוטרים זימנו טיפול רפואי עבור האישה וביצעו מעצרו של בעלה בתוך הבית. חוקרי זירת עבירה (מז"פ) החלו באיסוף ממצאים בזירה.  בנם הפעוט כבן השנה וחצי הועבר למשפחת הקורבן. בתום הערכת מצב הורה מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, על הקמת צוות חקירה מיוחד בתחנת דימונה ומעצרו של אביעד משה, תושב מצפה רמון (בשמונת החודשים האחרונים) בן 45, הוארך מעת לעת בחשד לנסיון רצח.

תחילה, אסר שופט בית משפט השלום בבאר שבע, ג'ורג' אמוראי,  לפרסם את שמו של החשוד בניסיון לרצוח את אשתו. ביום שלישי השבוע, השופט אריאל ואגו מבית המשפט המחוזי באר שבע, התיר לפרסם את שמו של אביעד משה, החשוד בניסיון לרצוח את אשתו. קדם לכך גל מחאה ברשתות החברתיות. מה שהתקשורת הישראלית, הכפופה לחוק, לא יכלה לעשות, עשו הרשתות. שמו של משה פורסם, בליווי צילומים שלו.

שירה מאושפזת ולפניה הליך שיקום ארוך. מצבה עדיין קשה, ראייתה נפגעה וככל הנראה לא תשוב לראות באחד מעיניה, איבדה חלק מהשיניים בפיה מעוצמת המכות, פניה הושחתו. משחפתה התירה לפרסם תמונות שלה ממיטת בית החולים.


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load