• 22 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מסתמן: ניתן יהיה לשקם את גג טרנר מבלי לפרק אותו

על פי חוות דעת הנדסית שהוגשה לעיריית ב''ש, ניתן יהיה לשקם את גג האצטדיון מבלי לפרק אותו. המהנדס והקונסטרוקטור ישראל דוד, הוא יהיה בטוח לשימוש

חלק מהכשלים בגג טרנר, בצילומים שהודלפו לרשתות החברתיות (ללא קרדיט)

בשורה מנחמת: אפשר לשקם את הגג של אצטדיון טרנר בלי לפרק אותו - כך עולה בחוות דעת הנדסית שהועברה לעיריית באר שבע. עלות התיקון של הגג נאמדת בעשרות מילוני שקלים. לפני חודשיים עיריית ב"ש שכרה את שירותיה של חברה חיצונית,  אשר הגישה דו"ח חמור. בגג כשלים חמורים, שיכלו להוביל לאסון.  קובצת הפועל המקומית נותרה ללא מגרש ביתי, בתקופה בה ככה המשחקים נערכים ללא קהל. 

עלויות התיקון גם נופלות על עיריית באר שבע בתקופה כלכלית מורכבת, בה העירייה נאלצת ליטול הלוואות בסך עשרות מיליוני שקלים, כפי  שגילה ראש עיריית באר שבע בישיבת המועצה האחרונה.

מעיריית באר שבע נמסר: ''לאחר תהליך בדיקה ארוך מורכב ויסודי, התקבלה חוות דעת גורמי המקצוע ההנדסיים בראשם המהנדס והקונסטרוקטור, ישראל דוד, ולפיה ניתן לשקם את גג אצטדיון טרנר ללא פירוקו והקמתו מחדש. עם סיום עבודות השיקום בהתאם לתכנית שתיקבע יהיה גג האיצטדיון בטוח וראוי לשימוש. חשוב לציין, כי המפגעים   הרבים שהתגלו בגג הינם משמעותיים ועל כן נמשכה הבדיקה באופן יסודי ומדוקדק במשך שבועות. לאורך כל הבדיקה, בטיחות המשתמשים באצטדיון עמדה לנגד כולם.
הנהלת המועדון ונציגי האוהדים שליוו את התהליך עודכנו בשעות האחרונות, כמו גם שאר הגורמים אשר היו מעורבים בבניית האצטדיון''.

תגובות

End of content

No more pages to load