• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חילופי מפקדים בתחנת העיירות ומשטרת דימונה

סנ''צ ליאור זוהר מונה למפקד תחנת העיירות. הוא מחליף את סנ''צ משה זריהן, שעובר לפקד על תחנת דימונה

טקס חילופי המפקדים בתחנת העיירות (צילום: דוברות המשטרה)

בטקס החלפת הפיקוד על תחנת עיירות שנערך אמש (חמישי) במעמד ניצב יורם סופר מפקד מחוז דרום במשטרת ישראל, מפקד מרחב נגב תת ניצב יאיר חצרוני העביר סנ"צ משה זריהן את הפיקוד על התחנה לסנ"צ ליאור זוהר. סנ''צ זריהן מונה למפקד תחנת דימונה. בשל מגבלות הקורונה הטקס נערך במתווה מצומצם. לאחר טקס רשמי, נישאו דברי ברכה ודרך צלחה לשני הקצינים הבכירים, היוצא והנכנס.

מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר: ''ליאור, אתה מקבל תחנה מצויינת וערכית, יש עשייה רבה אך האתגרים והמציאות הם שונים מהתקופה שהיית שם ואני בטוח שתוכל להמשיך ולהוביל אותה קדימה. משה תודה על עשייה והובלת התחנה גם בימים המורכבים בהם הוחלט על חלוקת התחנה והעברת חלק מהשוטרים הוותיקים לתחנת ערוער שרק הוקמה''.

מפקד מרחב נגב, תת ניצב יאיר חצרוני:  ''עומדים כאן היום שני מפקדים, קצינים מצויינים. לתחנת עיירות אתגרים רבים. אני מבקש להודות למשה על תקופת השירות המשמעותית בעיצובה של התחנה תוך בניין הכוח והמקצועיות של התחנה. ולליאור הצלחה רבה באתגרים שעוד נכונו לך''. 

מפקד תחנת דימונה היוצא, סנ"צ משה זריהן: ''עשינו תהליכים רבים בתחנת עיירות וניכר כי התחנה התברכה בהון אנושי מקצועי ואמיץ. במהלך השנה התפצלנו וסייענו בהקמת תחנת ערוער, אך הדבר לא גרם לירידה בהישגים וגם היום ניתן לאמר כי  בתחנה משרדים מקצועיים וחזקים שנותנים שירות לכלל האוכלוסיה. מפה אני מבקש להודות לשוטרים, למתנדבים ולסגל קצינים ולאחל בהצלחה לליאור שמקבל היום את הפיקוד על התחנה''.

מפקד תחנת עיירות הנכנס, סנ"צ ליאור זוהר: ''היום אני מקבל את הפיקוד על תחנת עיירות לאחר שסיימתי 4 שנים כמפקד ימר לכיש, יחידה שהיא ערכית ומקצועית ויכלה לאתגרים הרבים שעמדו לפתחה.  אני סוגר מעגל עם חזרתי לתחנת עיירות, בעברי שימשתי שם במספר תפקידים בתחום המודיעין''.

סגן ניצב ליאור זוהר (51), נשוי ואב ל-3. בוגר תואר ראשון מנהל עסקים ותואר שני במדעי המדינה הוא התגייס למשטרת ישראל בשנת 1992. תפקידיו האחרונים: 2016-2020 מפקד ימ"ר לכיש,  2014- 2016 מפקד יחידת מג"ן.


תגובות

End of content

No more pages to load