• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח"כ גדעון סער הודיע ליו"ר הסיעה כי התפטר מוועדת החוקה

שמעון בוקר סגן ראש עיריית באר שבע יו"ר מועצת סניף הליכוד: ''נתניהו הוא המבוגר האחראי עם הניסיון הרב ביותר. רק יחד ננצח''

גדעון סער (צילום: דני בלר)

מאת :משה פריאל,כתבנו בכנסת

חבר הכנסת גדעון סער (ליכוד) כתב הערב (מוצ"ש) ליו"ר סיעת הליכוד מיקי זוהר, כי הוא מתפטר מוועדת החוקה ואינו יכול להישאר בוועדה עקב חוק הקורונה הגדול, המאפשר לממשלה לאשר החלטות מבלי להמתין לאישור הכנסת בעת חירום. במכתבו הוא ציין: "אבקש להודיעך על התפטרותי מחברות בוועדת החוקה ,חוק ומשפט של הכנסת, כידוע לך  היו לי השגות קשות על נוסחו של חוק הקורונה הגדול, התרעתי שהחוק יפגע קשות בליבת הפיקוח הפרלמנטרי של הכנסת על הממשלה ,הסתייגותיי וההסתייגויות אחרות שהוצעו בוועדה לא התקבלו בהצבעות שהתקיימו בחודש יולי."

עוד הוסיף: "לא יכולתי לתמוך בהגבלת העסקים הקטנים בשעה שהתקהלות של עד עשרה אנשים אפשרית". גם ח"כ יפעת שאשא ביטון (ליכוד) יו"ר וועדת הקורונה מתחה היום ביקורת על הממשלה ואמרה: "על הממשלה להפנים שתפקידה הוא לא רק לטפל בסכנה הבריאותית מנגיף הקורונה אלא לטפל במשבר הקורונה ולאפשר חיים סבירים בצד הנגיף, אפידמיולוגים ומומחים רבים קובעים שאין היגיון בהגבלות הפעילות של 1,000מטר, מניעת היציאה לטבע ולחוף הים, בהשבתת עסקים קטנים, בהגבלת התעופה באיסור איסוף טייק אווי, בהשבתת המסגרות לגיל הרך והכיתות הנמוכות ועוד. אסור לחכות .יש להסירן מיד''.

בתגובה לדבריה הגיבו גולשים רבים זועמים וטענו שלא בכדי נטען שלאורך משבר הקורונה ח"כ ביטון  התכופפה ללחצי לוביסטים נציגי סקטורים שונים דחקה את הנושא הבריאותי בוועדה לשוליים ואפשרה מקום יותר לצד הכלכלי.

בתגובה להתפטרותו של ח"כ גדעון סער אמר לכתבנו שמעון בוקר סגן ראש עיריית באר שבע יו"ר מועצת סניף הליכוד: ''אני חושב שגדעון סער הוא עוגן חשוב מאוד בליכוד ובמדינת ישראל והוא צריך להיות שר בכיר בממשלה אבל בשעה קשה זו שהעולם כולו נמצא בה כולם צרכים לעזור ולתרום את חלקם בלי אגו, בלי שמאל-ימין, פשוט לעזור להציל את העולם. אנחנו במלחמה הכי קשה שהייתה מעולם בהיזדמנות זו אני קורא לחברי גדעון לחזור בוא ולעזור לנצח את הקורונה כי לגדעון יש השפעה רבה בציבור וזה חשוב מאוד. מה לעשות שבסוף האחריות היא על ראש הממשלה. יש אין ספור דעות אבל מישהו צריך להחליט וזה ראש הממשלה ביבי נתניהו הוא המבוגר האחראי עם הניסיון הכי גדול ולכן כולנו יחד ננצח שם המשחק רק כי רק יחד ננצח ונעזור לראש הממשלה''.

תגובות

End of content

No more pages to load