• 07 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לילך נגיד מונתה למנכ''לית רדיו דרום, דוד יוסוב יו''ר הדירקטוריון

בהודעה לעיתונות הסביר יוסוב: ''לפני כחודשיים פניתי לבעלי התחנה ובקשתי מהם לסיים את תפקידי כמנכ"ל , לאחר תחושת מיצוי של 25 שנים בתפקיד''

דוד יוסוב (מקור: פייסבוק אישי), לילך נגיד (צילום: חיה גולן)

סבב מנויים ברדיו דרום: לילך נגיד, אשר בעשור האחרון ניהלה את מנהלת העיר העתיקה, אותה הקימה, מונתה למנכ"לית רדיו דרום. לילך נגיד למעשה חוזרת לתחנת הרדיו בה שימשה, לפני מספר שנים, סמנכ"לית שיווק ותוכניות ברדיו דרום.

לילך נגיד תחליף בתפקיד את דוד יוסוב. יוסוב שימש כמנכ"ל רדיו דרום במשך כ-25 שנה, כאשר החליף את שמעון אלקבץ זמן קצר לאחר הקמת התחנה האיזורית. לפני כן יוסוב שימש כעורך העיתון ''כל-בי'' והיה שותף בחברת הפקות וידאו.

בהודעה לעיתונות מסר יוסוב כי : "לפני כחודשיים פניתי לבעלי התחנה ובקשתי מהם לסיים את תפקידי כמנכ"ל , לאחר תחושת מיצוי של 25 שנים בתפקיד. לשמחתי, בעלי התחנה לא רק שקיבלו את בקשתי זו, אלא אף הציעו לי את התפקיד המכובד של יו"ר דירקטוריון רדיו דרום. כמובן שנעניתי בשמחה להצעה זו. אני שמח על כך, שאני מפקיד בידיה האמונות של הגברת נגיד תחנת רדיו שנחשבת מהמובילות בתחומה בתעשיית הרדיו בישראל".

"איני עוזב את התחנה, אני נשאר ומשמש כיו"ר הדירקטוריון תפקיד בו אוכל להמשיך ולתרום מניסיוני רב השנים כמנכ"ל. כמו כן, אמשיך לשדר בתחנה. אני מבקש בהזדמנות זו להודות לחבריי בהנהלת הרדיו ולעובדים על שיתוף הפעולה רב השנים. תודתי לבעלי התחנה על האימון רב השנים בי ועל התפקיד הנכבד והמאתגר שאותו אני לוקח על עצמי ביראת קודש. אני מאחל הצלחה לגברת נגיד וכמובן שבתפקידי החדש אעמוד לרשותה בכל דבר ועניין".תגובות

End of content

No more pages to load