• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד לרצח בבאר שבע: אישה נמצאה ללא רוח חיים במבצע עובדה

אישה כבת 67 נמצאה ללא רוח חיים בביתה ברחוב מבצע עובדה. על פי חשד, אדם מצב אובדני עימה נמצאה בקשר, פגע בה

זירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)

חשד לרצח בבאר שבע. על פםי דיווח ראשוני של משטרת ישראל, אדם  נמצא על גג בניין ברח' מבצע עובדה בבאר שבע ועל פי החשד היה מצוי במצב אובדני. שוטרים הגיעו למקום, הורידו אותו מהגג והעבירו אותו לטיפול רפואי. במהלך הטיפול הרפואי עלה החשד כי פגע באישה איתה הוא מצוי במערכת יחסים. שוטרים הגיעו לכתובת ובדירה התגלתה ללא רוח חיים.נסיבות האירוע נחקרות.

בן הזוג, שאיבד את פרנסתו, ככל הנראה בשל משבר הקורונה, על פי החשד היכה את אשתו והלם בה בחפצים. לאחר המקרה, הוא עלה לגג הבית וניסה להתאבד. הוא לא הצליח ונלקח לבית החולים הפסיכיאטרי. הבן הגיע לדירה וגילה את האם, כשהיא חבולה, מחוסרת הכרה ומדממת. בנה של האישה הזעיק את כוחות ההצלה. צוות מד''א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה.

על פי חקירת המשטרה, שוטרים הגיעו למקום וזיהו גבר יושב על קצה גג הבניין. אחד השוטרים עלה לגג, הפתיע את הגבר מאחור וגרר אותו משפת הגג תוך שהוא מורידו בבטחה למטה. הגבר הועבר לבדיקה במוסד רפואי. במהלך הטיפול הרפואי עלה הצורך לעדכן את בת זוגתו באירוע ונעשה נסיון ליצור עימה קשר. משלא עלה בידי השוטרים ליצור עימה קשר איתרו בן משפחה על מנת להגיע לדירתה ולהודיעה.

עם הגעתם לדירה, משלא ענתה, פתחו בסיוע בן המשפחה את דלת הבית אז איתרו אותה והיא ללא רוח חיים. בן זוגה, שהושאר להשגחה במוסד הרפואי נעצר בחשד לרצח.

בתם הערכת מצב אשר נערכה בידי סגן מפקד מרחב נגב, נצ"מ ירדן קלנדרוב, הוטלה על שוטרי תחנת באר שבע חקירת החשד לרצח. 

וידאו: זירת הרצח במבצע עובדה, סינק פראמדיק דוראל ארזואן (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)​​​​​​​

פראמדיק מד"א דוראל ארזואן סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה שבתוכה שכבה אישה מחוסרת הכרה, ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום."

הבניין בו אירע הרצח (צילום סלולרי ללא קרדיט)

לדברי שכנים במקום, לא ראו את בני הזוג מזה זמן רב, אך הם לא היו ידועים כמי שמסוכסכים או שיש ביניהם חשד לאלימות. שכן במקום סיפר, כי מדובר בבני זוג נורמטיביים, וכי רק לאחרונה בן הזוג סיפר לו שהוא בטיפול, כי לא חש בטוב.

יו"ר נעמת, חגית פאר, הגיבה על החשד לרצח בבאר שבע ועל מעשה רצח שאירע היום בחיפה: ''גל הטרור נגד נשים נמשך, הכתובת על הקיר ולממשלה זה פשוט לא אכפת. הראיה הטובה ביותר לכך היא התכנית למאבק באלימות שאושרה כבר בשנת 2017 על ידי הממשלה ועד היום לא מומשה. כ 200 אלף נשים בישראל חיות תחת אלימות- הקורונה הפכה את בתיהן לבתי כלא, הלחצים הכלכליים והנפשיים הופכים את מצבן לפיקוח נפש של ממש. נמאס ממס השפתיים של נבחרי הציבור לאחר כל רצח שכזה- מה אתם עושים בכדי למנוע את הרצח הבא?''.
וידאו: נצ"מ טירן יהוד מפקד תחנת באר שבע (צילום: דוברות המשטרה)


תגובות

End of content

No more pages to load